Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges? Sziasztok! Anya...

Lehetséges? Sziasztok! Anya sokat mesélt már arról, hogy a felmenőink között sok boszorkány is volt. Többi lent

Figyelt kérdés
Neki is van "hatalma": meg álmod dolgokat, amik mindig beteljesülnek! Mostanában mióta betöltöttem a 14-et egyre több megérzésem van ami mindig teljesül... Szerintetek lehet hogy bennem is van e téren tehetség? Lécci csak értelmes válaszokat...
2014. jan. 31. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha megmondod a holnapi lottószámokat akkor hinni fogok benned :)
2014. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem van benne valami. Sok álmom nekem is bevállt. (még akkor is ha nekem nincs hatalmom).Főleg ha voltak boszorkányok is..Figyeld a korod előrehaladtával, és ha még jelentkeznek ilyen dolgok, akkor tuti.
2014. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) hú, bárcsak tudnám őket... :D köszi a válaszokat, még írhattok!
2014. jan. 31. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez öröklödö valami ha az apa is megfelelö a célnak.
2014. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
szerintem a hülyeséget örökölted.
2014. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem lehetséges az ilyesmi.
2014. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem létezik boszorkány vérvonal. Akik pl táltosnak születnek, sokkal könnyebben képesek érvényesülni a mágia terén, akik viszont nem, ugyanúgy képesek erre csak több gyakorlást igényel.
2014. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:
Ha a nagyanyád tanította az anyudat és most azt neked továbbadja az anyud akkor valami képességet e téren elsajátíthatsz. Itt most nem hülyeségekre gondolok inkább arra hogy generációkra szállt át a gyógyfüvek,kenőcsök,és különböző gyógy italok ismerete.Nagyanyád korában nem rohantak az SZTK-ba minden hascsikarással mert nem is volt.Akkor keresték fel azt aki esetleg segíteni tudott ha bajban voltak. Sajnos ha egy perforált vakbél volt a baja és meghalt a beteg akkor a "boszorkány" volt az okozója. A népi megfigyelést és tapasztalatot kellő szorgalommal el lehet sajátítani de átörökölni azt nem hiszem.A környezet ha olyan az nagy segítség lehet ha téged érdekel egyáltalán.
2014. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CyrusRW válasza:
Érdekel a téma és a családod, szeretnék beszélgetni veled és néhány kérdést feltenni. Persze segítséget, tanácsokat is tudok adni.
2014. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akarsz priviben beszélni erről?:D Nekem is sok ilyen történetem van. 14/L
2014. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!