Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud nekem ajanlani...

Joros krisztina Tina kérdése:

Valaki tud nekem ajanlani szerelmi kotest?

Figyelt kérdés
En szerelmes vagyok egy Fiuba es szeretnem hogyha ajanlanatok hazi szerelmi kotest persze nem olyat amit meg kell venni sem pedig olyat hogy elkell menni valahova olyat szeretnek mint a bubaly meg a magia trollok hulyek es szkeptikusok es ne irjatok hogy az visszaut sem azt hogy fekete magia ismerem a kovetkezmenyeit!Koszonom

2014. febr. 22. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

A 3 rőfös gatyamadzagot 7 felé kell vágni, feldobni a leveses fazék felett és közben azt kel mondani, hogy 10001101101000110001100100110000110100000001111010101011111110110101010001111010.

Ez egy bináris bűbáj, mágikus 7-es leveses kötéssel.

Ha a kötés nem lenne elég erős, akkor a szerelmi bilincset ajánlom még: [link]

2014. febr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerelmi kötés? Nem szeretnéd jobban, hogy saját akaratából válasszon téged?
2014. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
előzővel egyet értek, ne erőltesd.. különben meg nem egyszerű semilyen varázslatot megcsinálni, kellenek előtte gyakorlatok ,h fejleszd magad
2014. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

elso valaszolo

Nagyon vicces :D

masodik valaszolo

olvasd el hogy mit irtam a kerdesem ala azt irtam hogy tudom a kovetkezmenyeit talan nem latsz vagy mi?

harmadik valaszolo

ugyanazt mondom neked is amit a masodiknak

2014. febr. 26. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Egy egeret kell 2 kanál sz@*ban kisütni, aztán egészben lenyelni. Eközben a megbabonázandó személyre kell gondolni, miközben a hüvelykujjad a seggedbe dugod. Ez mindig és tökéletesen működik, mellékhatásokat lásd a nagy mágiakönyvben.
2014. febr. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

XD utolso valaszolo ez nagyon vicces XD

irhattok ilyen vicceset is ezt elfogadom XD

2014. febr. 27. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#5. Ez naggggyon jó!!!!
2014. aug. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Arra a lehetséges következményre vajon gondoltál-e, hogy ha összejönne a dolog, de ha majd az idő múlásával - esetleg - mégsem tudtok kijönni egymással, nos akkor te magad sokkal nehezebben fogsz tudni "megszabadulni" Tőle éppen a kötés miatt.

És mi van ha a hülye szerelmes megunt szeretőt soha nem tudod majd leállítani ?

2014. aug. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Aligha ismered a következményeit. Ha ismernéd nem akarnád.

De javaslok valami jobbat. Tanulj, úgy tűnik nagy szükséged lenne rá. Első körben talán a magyar nyelv és irodalom témakört javasolnám. Ha megismerkedsz az irás helyességével, valamint sokat olvasol, akkor szélesedik a látóköröd. Legyen szép a napod!

2014. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Vigyázz, mert te most csak őrá koncentrálsz, pedig a kötés MINDKETTŐTÖKET érint, tehát téged is !


Szóval, tegyük fel szerelmi kötést csinálsz v. csináltatsz és működik is, így hát lubickolsz a boldogságban.

Mi van ha idővel mégis változik valami köztetek és már nem jó az egész ?


Nos, akkor :

1.

Neked nem jó már vele, de piszok nehezen tudsz megszabadulni tőle, mert folyton a nyakadra jár, már hülyét kapsz tőle és mégis újra és újra jön, hiszen Ő kötve van hozzád.


2.

Ő hagy el téged, de te nem fogod tudni őt lélekben elengedni, és te zaklatod őt és hülyét kap majd tőled és megutál örökre.

Ami még rosszabb, hogy a történtek ellenére iszonyatosan vágyakozni fogsz utána, lehet, hogy örökre, de senki mással sem lehetsz boldog, mert hiszen TE hozzá vagy kötve.


Tudom-tudom, ti örökre szerelmesek lesztek egymásba .....


Keresd a nehezebb utat!

Keresd ugyanilyen elszántsággal azokat a lehetőségeket, hogy hogyan tudnál MAGABIZTOSABB lenni !

Hogy ilyen praktikák nélkül is tudd magad csodálatosan érezni !

És HOSSZÚ TÁVON !

Sok-sok lehetőség van, csak hát azok fárasztóbbak.


Kezdj el felnőni.

2014. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!