Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás van rajtam vagy mi?

Rontás van rajtam vagy mi?

Figyelt kérdés

az elmúlt 1 hónapban majdnem 3x meghaltam(iskolában a falnál álltam és egy villa fél méterre tőlem beleállt a falba(ez 2x történt meg egy napon), a konyhába vágtam hagymát csak egy pillanatra fordultam el megtörölni a kezem a kés a lábam mellé kb 5cm-re esett, amikor feküdtem az ágyon egy pók mászott a fejemnél és úgy megijedtem, hogy majdnem szívrohamot kaptam)


az iskolában rossz jegyet kapok(hiába tanulok ás biztosra elmondom, feleléskor, dolgozat írásakkor elfelejtem és nem tudom leírni/elmondani


rossz a kedvem, nem tudok örülni semminek


szerencsétlen vagyok mindenben


2014. márc. 20. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

"majdnem 3x meghaltam"

vidám, költői túlzás.

2014. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled! :) Rontás meg nem létezik, csak egy nagy KAMU AZ EGÉSZ! Mint a többi kitalált baromság! :)
2014. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért attól nem halsz meg, hogy egy pók mászik a fejed mellett, vagy neadjisten átszúrja a lábadat a kés. Hacsak nem hagynak elvérezni akkor nem halsz bele.

Szerintem te borzasztóan unatkozol.

Amúgy meg sokak vannak ezzel a tanulás dologgal így, nem csak te létezel az univerzumban.

Foglald el magad valamivel, és akkor talán a kedved is megjön. Ja és szokj le a költői túlzásokról, mert ez inkább nevetséges.

2014. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem kézelem be ezek megtörténtek és folytatódik(kivéve a halál közeli élmények)és nem szoktam unatkozni csak
2014. márc. 20. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
nem mondta senki, hogy "bekézelted", csak azt, hogy sem a lábadra eső késbe, sem egy villa támadásába, sem egy pók mászásába nem könnyű belehalni.
2014. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a villa majdnem az arcomat találta el(nagy sebességgel), nekem meg pókfóbiám és nagyon félek tőlük
2014. márc. 20. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem meg a fejem mellett repült el egy légy 2 centire és majdnem szívrohamot kaptam :)
2014. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem meg majdnem elcsapott a kamion. DE ott van az a kis majdnem szócska. Tehát itt vagyok és élek. Ahogy te is. DE köztünk az a különbség, hogy én emiatt nem hiszem azt, hogy rontás van rajtam, és nem képzelem be magamnak, hogy meghalok mert elmászott mellettem egy pók.
2014. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
takarodsz má' itt se vagy
2014. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zkocka válasza:
Én annyival lebonyolítanám, hogy véletlen egybeesés+ balszerencse.vann rossz napja egy pár embernek
2014. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!