Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy entitás vette fel velem a...

Egy entitás vette fel velem a kapcsolatot és szövetséget kötött velem. Lehet ennek rossz következménye is?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy valamiért keljek fel, és vegyek elő egy papírt.

Nem akartam kikelni az ágyból, de a fejemben egy hang ezt mondta hogy csináljam.

Elővettem egy papírt, és ekkor egy fura dolog történt.

Olyan volt mintha elvesztettem volna az eszméletem, és teleírtam a papírt, úgy hogy nem is emlékszem rá.

Mikor megint öntudatomnál voltam, akkor elolvastam mi volt rajta.

Egy entitás, aki megnevezte magát, leírta hogy rajtam keresztül fog néha megnyilvánulni az életben, ilyenkor a fentebb leírt tudatállapot változást fogom megtapasztalni.

Szüksége van a testi energiáimra de ezért cserébe nagyon sokmindenhez hozzásegít az életben.

Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem.



#kívánság #este #teljesül #lámpaszelleme
2014. ápr. 29. 20:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
Szakember: pszichiáter segítségét ajánlom.
2014. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

délután kicsit megszunnyadtál mi?

majd mikor anyukád jött a forró kakaóval, akkor hirtelen felébredtél és ez volt az álmod.

szóval úgy néz ki rémálmod volt.

2014. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

"Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem."


Az nem lehet, hogy a papír égetett el téged?

2014. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

2. rátapintott a lényegre.

olyanféle volt ez mikor az álomban felébredsz és tudod hogy az egy álom, de mégis öntudatnál vagy.

mikor ez megtörtént akkor hirtelen felébredtem, de mégis olyan volt mint a valóság.

álom az álomban, még soha nem éltem át ilyet.

2014. ápr. 29. 21:14
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

A lámpa szelleme ébresztett fel, igaz? Máskor kevesebbet dörgöld a lámpásodat, és nem lesznek rémálmaid.

Szerintem kamu kérdés.

2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
46%
Ajánlom beszerezni Warren Smith: False Christ coming Does anybody care c. könyvét. Választ kapsz a kérdéseidre. Pl. hogy Neal Donald Walsch-sal miért lépett kapcsolatba állítólag "Isten", stb.
2014. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem simán van ilyen, de nem cak úgy. Ehhez be kellett, hogy engedd valahogy. Mit csináltál?

A kulcsszavakból ítélve sejtem mondjuk..

Amit ígér ez az entitás, igaz, de csak addig amíg élsz, utána megszívod, ha együttműködsz vele.

Ha esetleg meggondolnád magad..:Ilyenektől semmi, de semmi más nem tud megszabadítani, csak Jézus.

2014. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Kedves 52%os

6. válaszíró!

Tudnál írni a könyvről, mert sajnos semmit sem tudok angolul.Esetleg magyar fordításban ez megvan?

2014. ápr. 29. 22:32
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Te hány éves vagy, te szerencsétlen? Annyira empatikus és kedves vagyok az emberekkel alapjáraton, de a te beteg fajtád mindig kiveri a biztosítékot, nem tehetek róla, nézd el nekem. HANG, ugye? Beteg állat. Kiválasztottság-tudat itt is, persze ha ezt leírom, jön valami szintén beteg állat, amelyik lenulláz, mert nem tetszik neki a szó. Biztosan túl összetett. Ha tetszik, ha nem, akkor is jegyezve vana pszichés betegségek listáján, nem is egy típusában a jelenség és a közös nevezőa fent említett. Majd pont rajtad keresztül, mert te valamiért olyan különéeges vagy és alkalmas erre (egó). Tipikus, hogy ami az ezt "átélőben" gixer az a múlt érzelmi töréseinek, esetlegesen veleszületett agyi defektusok illozórikus játéka, nem pedig az egyénen kívüli, valós történés, persze ez hiába van mondva, mert hiszen "megtörtént". Ha egy picit, csak egy hangyányit látnám a szemedben (az írásodban) azt a lehetőséget, hogy esély van elbizonytalanítani a téveszmédben, akkor már jó napom lehetne (és nem azért, mert rosszat akarok!). De nem, te hajtod a hülyeséget, minden áron. Része a jelenségnek, az állapotnak. Csak az zavar, hogy nem lehet beférkőzni, a józan észnek nem sok helye van egy, főleg egy ilyen "élmény" után. Elveszettségedet, valóságtól való totális elrugaszkodottságodat úgy éled meg, hogy most és ezzel léptél igazán a fény útjára, egy magasabb tudatszint felé, de legalábbis kapcsolatba kerültél vele, hogy aztán majd felemelkedshess, sikeresebb lehess ezután. Csak ez ne lenne! Hogy pont a sötétséget látod világosságnak, az üdvözülás útjának. Nem is hozzád, a kérdezőhöz írom, mert tudom, hogy azonnal dobja az agyad. Túl komplex, túl okoskodós, igaz? Túlságosan kifele mutat abból az érzelmi megrekedtségből, ami meghívja ezt az egészet benned. Nem fogsz elmenni kezelésre, de meg sem nézeted magad senkivel, ez a terv, tudom. Pedig jobban járnál, sokkal jobban...
2014. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%

Esküszöm, hogy az utolsó előtti sorig el is hittem, amit írtál, mert ez tényleg létező dolog ami elvileg megtörtént veled... De az utolsó sor... Ki az akinek az jut eszébe egyből, hogy elégeti a papírt amire írt?


Szerintem ez bűzlik. Mi volt az entitás neve?

2014. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!