Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetséges a nem...

Hogyan lehetséges a nem kívánt entitás (ok) leválasztása, eltávolítása?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy fénymunkások által megírt (vezetett) cikket.Viszont ott leírtak alapján még félő hogy a tisztítás

hatására(fényre) még inkább be vonzóm ezeket.Mert a fényre törekednek.Hogyan lehet ezt kivédeni.Illetve kérem hozzá értő segítségét ebben a témában (weben elolvasható pdf. könyvek,weboldalak be linkelését.tapasztalatokat is nagyon szívesen vennék.Mert igencsak eluralkodott rajtam egy számomra ismeretlen entitás(ok) forma.(már több éve)

Laikusként anno belefolytam igencsak sötét dolgokba (nem hozzá értőként."természetesen" alkohol ill. más szer(ek)

befolyásoltsága alatt.Én ugy vélem innen eredeztethető az első ilyen jelenség életemben ami mostanságra igencsak nagy és súlyos következményekkel járó dolgokat okoz.

így elindult a lavina és ok okozat törvénye alapján életem minden területére (már) fizikailag is kihat ,mint mentálisan is és pszchiésen is.Ebben kérnék véleményt,illetve hozzáértő segítségét.Tiszt:.Anonymus



2014. júl. 9. 11:17
 1/5 Lionkind ***** válasza:

Szia!

Attól tartok kicsit nem úgy értetted meg a dolgot. A fényben nem tudnak megmaradni a gonosz entitások. Szóval a fénnyel megtisztítod magad akkor eltűnnek (amíg újak nem jönnek). Pár könyv amit én is olvastam :

Choa Kok Sui - telepatikus önvédelem

Ezt nem olvastam de tudok róla :

2.Dr Bruce Goldberg - Energiavámpírok A lelki önvédelem alapvető technikái

Imával és megbánással (csak erős bűnbánattal) enyhíteni sőt el is lehet törölni egyes karmikus bűnöket. Szóval ne feledd hogy az Isten megbocsátó és kérd hogy bocsássa meg múltbéli bűneidet.

Szép Napot !

2014. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. júl. 9. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézus nevére meghajol minden térd a mennyben, a földön és az alvilágban. Ha hiszel Jézusban, az ő nevében elküldheted őket. Nem vicc.
2014. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 9. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
,
2014. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!