Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szepesi György csillagász...

Szepesi György csillagász valójában Asmodeus démon reinkarnációja?

Figyelt kérdés

Asmodeus héber jelentése (gonosz szellem) [link] jelentéséhez híven az ókórban gyakran idézett démonok közt volt ő is. Tőrténete magyaúl itt [link] [link] angolul [link] elméletben egy olyan dimenziók közti, hiperdimenzionális lény volt, aki asztráltérben létezik és megfordúlt a földön, gyakran megidézve őt Sátánisták. Lehetséges, hogy Szepesi György csillagász ennek a démonnak a testet őltött élő alakja ? Annak reinkarnációja?


Szepesi György betelefonáló műsorokban szokott telefonos mágikus segítségnyújtással foglalkozni a magán fogadóóráin kívül és itt láthatóan csodálatos nagyon drága, korhű kellékekkel, http://www.youtube.com/watch?v=nNxy4bE8y6U teljesen hiteles varázsigéket használva !!! 0:30-nél elmondja, magyarul hogy "amit Belzebub nem tudott véghezvinni, megteszi Asmodeus" és a varázsmondókákban magyarra fordítva azt mondja, hogy Ő Asmodeus démon utasítja az asztrállényeket (több mint 3D-s életjelenség) hogy ezt meg azt tegyék ! Sátánisták, lehet hogy benne tisztelhetitek a valósi Asmodeus démont?


Gyakran őltenek testet démonok, angyalok és Isten is legutóbb Jézus alakjában. Lehet hogy most maga Asmodeus őltött emberi testet ??


http://www.youtube.com/watch?v=J8LBNbrJ4fk 2:10-nél nagyon hitelesen beszél a mágiáról olyan szinten, hogy az még a legmodernebb fizikával is összhangban van, ahol a szuperhúr elmélettel összhangban minden rezgés és a harang azt a frekvenciát képezi le. A falon is Asmodeus jele van [link]


Nem beszélve arról, hogy a magánéletben, tudományban is sikeres ! okl. csillagász az ELTE-TTK tudományegyetemen is tanított csillagászatot, annak ellenére, hogy mágus, tehát ilyen kiterjedt sikereket egy ember szerintem nem ér el, csak egy testet öltött démon. Lehet hogy valóban ő asmodeusz?


lehet, hogy ő tényleg az? Sátánisták és okkultizmussal foglalkozó, mágusok, mit szoltok ehhez?



2014. júl. 12. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
NEM. A demonok ugyanis nem reinkarnalodhatnak, ez csak az emberek kivaltsaga.
2014. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
97%
Egyetértek. Egy démonnak nincs és soha nem is volt élete, tehát nem reinkarnálódhat.
2014. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem volt élete a démonnak? Ha kommunikálsz vele megszáll, akkor él ! Az meg hogy testet őlt csak kiterjesztése a materiális erejének. Angyalok is születtek emberi teste lásd a görög mitológiát.
2014. aug. 2. 13:23
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet ez a csodálatos mágus, maga Asmodeus reinkarnációja?
2014. aug. 28. 20:50
 5/29 A kérdező kommentje:

Lehet pont azért ilyen értelmes, hogy sikereket ér el az okkult és tudományos téren is. Vagy lehet hogy anélkül is elérné őket?


Én még nem láttam csillagász asztrológust

2014. aug. 28. 20:52
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak kapcsolatban áll vele... Ki szolgál kit?


Metakommunikációs szinten viszont a napszemüveggel elhatárolja magát attól, amit csinál... komolytalan.

2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

A reinkarnációt kizárnám az elméletből. Mivel előző életük csak az embereknek van.. Egy démon nem fog leszületni emberként, így nem lehet inkarnáció! A tisztántalan lelkek, mint az öngyilkosok is malac, vagy állatként születnek újjá.


Lehetni viszont lelhet de elektroplazma, spirituális értelemben. Ami a testben megrekedt lelket jelenti...

2014. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Most aztán azért mert napszemüveget használ ne lesz kevésbé komoly. Lehet azért van, mert olyan szemhélyfestéket használ, ami szintén a rituálé része, hogy kinevetné a hozzánemértő vagy valami más.


az is lehet, hogy a külső fényeket tompítja le, hogy minnél jobban tudjon koncentrálni a belső energiára a csíre.

2015. jan. 24. 23:06
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Most bármely ezotv-st aki kirak egy mintát és van pár ócska netről rendelt szarja az rögtön démon ivadék???
2015. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok... jah csodálatos, nagyon drága, korhű kellékei... van ott egy állatkoponya... vatera 5k max... nekem is van négy... van egy pentagramos asztallapja 3k de magadnak is megcsinálod... egy démon jelképes vászonja... bármikor megcsinálod magadnak és van pár kristálya... nem akarlak elkeseríteni, de ez egy haszonleső aki kihasználja az emberek butaságát... nem vagyok szkeptikus, wicca vagyok mellesleg elismert rúna mester
2015. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!