Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El vagyok atkozva? Ha igen,...

El vagyok atkozva? Ha igen, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Nem igazan hittem regen ilyesmiben,mivel altalaban mindig a teljesitmenyemnek es cselekedeteimnek megfelelo visszajelzesek,sikerek ertek.2012 ota azonban,csak kudarcok ernek :sok baratot vesztettem el,akik hatba tamadtak;edesapamat elvesztettem,edesanyam sokaig korhazban volt,meg a mai napig nem gyogyult meg;parkapcsolat teren is nagyon rosszul allok,sikerult kb az osszes elkerulendo hulyet kifognom;tanulmanyaim sem alakulnak jol.

Szkeptikus Humor Heroldok,ha lehet kimeljenek!



2014. júl. 25. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem humorheroldkodás de szar dolgok mindenkivel történnek. Én 2008-ban elvesztettem a munkámat. Családi tragédiák sora, természeti csapások, anyagi problémák tömkelege. Már majdnem ott tartottam, hogy az utcára kerülök. Szerencsére változtak a dolgok, sikerült elhelyezkednem és talán rendeződnek a dolgaim. A párkapcsolatban nekem sem volt SOHA szerencsém és jelenleg sincs. Ettől még nem leszek (és te sem leszel) átkozott.

Csak azt mondom, hogy mindig vannak hullámvölgyek ahonnan nem látod annyira a napfényt. De ennek semmi köze átkokhoz. Ha ráfogod egy átokra akkor szépen elkezdesz majd ebbe az irányba menni, az átok ellen dolgozni. Pedig a problémáid megoldásában nem fog semmit segíteni. Azért neked kell tenned és akármennyire hisz az ember az természetfelettiben a problémák megoldásához a legtöbb esetben a realizmus keresztül juthatsz el.

Csak azt mondom. "Nem eshet minden nap"...

2014. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye.


Az amit leírsz nem erre utal. Inkább érzelmi elakadás van a háttérben.

2014. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szüleidnek meg végképp semmi köze az egészhez...
2014. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudom nagy divat ma fikázni a bibliát, a kereszténységet,no ha ott is van több felekezet.

Amúgy minden élethelyzetre ad megoldást, csak jól kell értelmezni!

A nem tetszést nyílván a kereszténységet besározni akaró babiloni,jezsuita, hamis vatikáni hatás okozza.


# 3 kommentezőnek nincs igaza,mert örökölhetsz rontást,átkot apai és anyai ágon is,illv szerezhetsz ebben az életedben is !

Átok ellentéte az áldás.

Az á l d á s : Isten uralma alá helyezni valakit, valamit.


Az átok. rontás,igézet,fekete mágia során kerülhetnek rád ugyn. démoni kötelékek.

Ahol megvagy kötve,ott már elvagy zárva az isteni segítségtől.

Átkot és rontást nem csak emberre, hanem szinte bármire - állatra, tárgyra, házra, autóra,területekre is hatnak.

Ezeken kívül még: az emberek gyakran önátoktól is szenvednek. ("én képtelen vagyok....-rá"; "hülye vagyok"; "nekem semmi sem sikerül"; "én szerencsétlen vagyok" ........ ) Ismerős ugye ez a gondolat menetel? Mások rossz kívánságai is megtapadnak auránkon - ami folyamatosan, a nap minden percében hat ránk - akadályoz, gátol, nehezít mindent- minden pillanatban.


A szent szellem nem megy,nem működik koszos helyen ’’edényben,,.

Démoni elnyomás területekre hat,gyógyszeres kezelés nem gyógyítja,nagyrészt deréktáji fájdalomként jelentkezik( ok nélküli).

Rögeszmés kísértés, az értelmünkre hat,erős,állandó,nehéz legyőzni,esetlegesen erő migrénszerű fejfájás lehetséges.

Nem árt részt venni egy szabadító szolgálaton.

A hit Jézusi szellemi törvényein alapul,bárki tudja használni. Saját szavaink ( az ige ) hozzák működésbe.


Minden ember eltudja vágni a démoni kötelékeket Jézus nevében !

Az oldás és kötés hatalma itt van a földön,itt tudjuk ezt megtenni a lelkünk érdekében.

(Máté 16:19) És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.


AZ ÚR LELKE

Az Úr Lelke, Istennek Lelke, Atya, Fiú és Szentlélek, Szentháromság,

Szeplőtelen Szűz, angyalok, arkangyalok és a mennyország szentjei, szálljatok rám.

Olvassz fel engem, Uram,

alakíts, tölts el magaddal, rendelkezz velem.

Űzd távol tőlem a gonosz minden erejét, semmisítsd meg, zúzd össze,

hogy jó lehessek és jót tehessek.

Űzd el tőlem az ördögi bajokat, a boszorkányságokat, a fekete mágiát, a fekete miséket, a varázslatokat,

a megkötéseket, az átkokat, a szemmel verést;

az ördögi zaklatásokat, az ördögi megszállottságot, az ördögi lidércnyomásokat; mindazt, ami rossz, bűn, irigység, féltékenység, álnokság; a testi, lelki, erkölcsi, szellemi, ördögi betegségeket.

Égesd el mindezeket a bajokat a pokolban, hogy ne érinthessenek többé engem se

és egyetlen teremtményt se a földön.

A mindenható Isten erejével,

a megváltó Jézus Krisztus nevében,

a Szeplőtelen Szűz közbenjárása által minden tisztátalan léleknek,

minden engem zaklató jelenlétnek elrendelve és parancsolva legyen, hogy azonnal hagyjanak el, végleg távozzanak és menjenek az örök pokolba,

Szent Mihály arkangyal, Szent Gábriel, Szent Rafael és őrangyalaink által megbilincselve,

a legszentebb Szeplőtelen Szűz sarka által eltiporva.

Pl.: Menyi atyám a Te fiad Jézus nevében,keresztjének,vérének,feltámadásának,ereje által kérlek töröld el,vágd le rólam ebben az életemben szerzett, vagy apai-anyai ágon örökölt generációs átkokat,rontásokat,fekete mágiát,igézetet,rontást,sátáni rítusokat, mindenféle istentelenszellemi lény,démonok kötelékeit és mindezek hatásait a Jézus nevében ! Igye legyen !

Megbocsájtok mindent önmagamnak és az összes ellenségemnek és mindezekre kérem mennyei Atyám a Te áldásodat Jézus nevében.

Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van

A Teremtő ereje meggyógyít

A Teremtő ereje az anyagi életben

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól


AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

[link]

2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Még valami !

E világ ura a sátán,Isten részleges engedélyével megpróbálhatja becsapni,megrontani az embereket. Nem feltétlenül átkoztak,vagy rontottak meg,lehet csak a démonok,istentelen szellemi lények ’’ gyötörnek,, hogy ezáltal elhagyjad a hited.

Ez része a megváltási tervnek. Ugyan nehéz megérteni,de időnként maga Isten hoz minket nehéz helyzetbe mert megkeményedett szívünk iránta és így akarja elérni ,hogy a sima út helyett a göröngyöset ,a széles ösvények helyett a keskeny ösvényt válasszad. Keresd a vele való kapcsolatot.

A lélek számára a 3.dimeniós világban való megtestesülés ajándék ,hogy nemesedjen.

2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagy szarság ez a bugyuta keresztény szöveg. Én ugyanebben a helyzetben voltam, mint te vagy most. A keresztény isten le se tojta, sőt észre se vette, hogy mennyit szenvedek évtizedeken át. Végül a spirituális sátánizmus megoldotta 2 hónap alatt az összes problémámat, amit a kereszténység nem tudott, vagy nem is akart egy életen át.

Ne csak nézz, láss is! Fontos, hogy mindent megérts, mindent megtudj, és Ne csak a vakhit vezéreljen!

2014. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves # 5/6 !


idézlek.: ’’ Fontos, hogy mindent megérts, mindent megtudj, és Ne csak a vakhit vezéreljen!,,


Nos ez rád is elmondható,mivel nem érted a teremtő Isten rendszerét.

Elnézést ,de azt sem tudod merre van az előre !!!

Szerintem nincsenek vallások ,csak egy igazság van!

A kereszténység ,de a többi vallás is tele van tévtanírásokkal , ahogy az általad nevezett spirituális sátánizmus. Nagyon sokszor idézetekkel mutatják be mennyire ’’kegyetlen,, az Isten. Az igei idézeteket összeollózzák több bibliai fordításból , az előtte-utána lévő mondatokkal a kiragadott idézet már más jelentéssel bírnának. Az Ó szövetségben a zsidóság nem a teremtő istennel kötött szövetséget.

Isten nem leli örömét a szenvedésedben, csak nem ismerted fel a helyzetedet, nem érted mi hogy működik, nem tudtad megfelelően alkalmazni az ige erejét,nem tudtál kapcsolatot teremteni a szent szellemmel. A démoni kötelékek a te tudtoddal,beleegyezéseddel kerülnek rád és ezek okozzák a szenvedésedet valójában.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4608..


Yoachim_Javel nevű felhasználó válasza:


Yoachim vagyok, Izraeli származású magyar férfi a szóbanforgó oldal egyik volt szerkesztője. Az oldallal az volt a célunk hogy minél jobban átverjük az embereket, ki akartuk próbálni hogy hisznek-e a szép dolgoknak, és, hogy vajon hány százalékuk kérdőjelezi majd meg nevét felvállalva a mi vallásunkat. Ez nem egy vallás,sátánizmus nincs. Legfőképpen spirituális sáánizmus nincs. Úgy érzem, az eskütételem ellenére el kell mondanom az igazat, hogy az emberek megtudják amit meg kell tudniuk, és abban a tudatban éljenek vagy haljanak amit ők maguk követtek. Nagyon sokan úgy gondolták hogy a harmadik birodalom és sátán, valóban képes összefüggeni, valamint a legszembetűnőbb hazugságot sem kérdőjelezték meg: Ezt az oldalt miért nem zárják le azok akik mindent megsemmisítettek erről a vallásról?! Mert nem is létezett soha. Eridu egy város Irakban a Hammar tó mellett. Apám azon a részen nőtt fel, onnan telepedtek át Izraelbe ahol anyámat megismerte. Ezért lett az oldal neve Spirit of Eridu. Másrészt pedig az Eridu szót kimondva hasonló hangzásúnak tűnik mint ha azt mondánk ki: Ördög. Ördög köztudott hogy Sátán másik neve, gondoltuk ez pont megfelel a vallásunk nevének, sikierült. Immár több százezres táborunk van. Létrehoztunk kapcsolatainkon keresztül egy külföldi siteot is amiben leírjuk angolul a hirdetett igénket, azért, hogy hivatkozni tudjunk rá. Hogy mért árulom el mindezt? Rákos vagyok, az orvosok szerint 2 évem van hátra, és szeretnék Allah előtt tiszta szívvel megjelenni, és nem pedig úgy mint a népem legtöbbje. Sokan árulónak tartanak majd, de sok embert remélem meg is tudok védeni azzal hogy lelepleztem a társaimat. Ha valakinek kérdése van, írjon privát üzenetet. Szívesen válaszolok bármire. YoachimJavel



AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

https://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

Az emberiséget kontrolláló három vallás Babilonból


https://www.youtube.com/watch?v=6b72DFlMvU0


A Shekina, mint Isten jelenléte,ereje?

https://www.youtube.com/watch?v=6gifUyCZcpo



Isten az agyban

https://www.youtube.com/watch?v=jcvesGILdag

Tévtanítások a kereszténységben (összefoglaló)

https://www.youtube.com/watch?v=2GmvNs0OHaA


Pogány ünnepek napjainkban: Karácsony, Mikulás, Hanuka

https://www.youtube.com/watch?v=hSWByjCkE6w&list=UUziDIlWzOr..

Szentháromság

https://www.youtube.com/watch?v=oICEU4KCAYQ


Nap imádat https://www.youtube.com/watch?v=Tvopz3yLZdU&list=UU5WSNExfZv..

A Sátán zsinagógája

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k91n..

Remfa Csillaga

https://www.youtube.com/watch?v=lFhvLLo3cEg

Miért akarta Nimród megölni Istent?

[link]

A sátán eszközei az ezotéria,mágia,spirituális önmegváltási technikák

[link]


Démonok,Bukott anygalok,nefilimek

[link]

[link]

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata

. Jézus mondja: „Láttam a Sátánt, mint villámlást lehullani az égből” Luk. 10,18.

Luciferből a hajnal fiából ördög lett és az angyalokból (egyharmad részéből), akik őt a lázadásban követték, lettek a démonok, akik a Sátán vezetése mellett az emberiséget a hatalmukba hajtják, kínozzák, félrevezetik és megölik. A Sátán valahol a menny és a föld között ütötte fel főhadiszállását. Az írás szerint: „A levegőbeli hatalmasság feje.” Tehát fejedelem, aki a levegőben uralkodik. Ef.2,2. A mi harcunk tehát nemcsak a Sátán ellen, hanem a Sátán és az összes bukott angyal (démon) ellen irányul.

„mert a mi küzdelmünk nem vér és hús (testtel rendelkező személyek) ellen folyik, hanem a mostani sötétségnek fejedelemségei, fennhatóságai és világuralkodói ellen, a gonoszság szellemi lényei ellen, kik az egekben vannak.” (Ef. 6,12) Figyeljük meg, hogy az írás szerint urakkal van harcunk, tehát nem egyes számban beszél. Nemcsak a Sátánnal, hanem a démonokkal is van dolgunk.

Ezek az erők a sötétség urai és valahol a föld légkörében, hatáskörében laknak. Nem a mennyben, ahol az Isten és az igazság angyalai vannak, mert hiszen onnan dobattak ki. Pál megmutatja a fegyvereket Ef. 6,13-18-ban, amelyekkel a gonosz szellemeknek ellene állhatunk, legyőzhetjük őket. Ha nem követjük tanácsát, akkor ki vagyunk szolgáltatva a démoni erőknek és nem okolhatjuk Istent, ha ezek az erők legyőznek bennünket, mert hiszen elég figyelmeztetést kaptunk!


A visszaesett keresztyén nagyon könnyen sebet kaphat tőlük. A Sátán ereje korlátozott, mert ő nem mindenütt jelenvaló és mindentudó Isten, bukott angyalokat, gonosz szellemeket használ fel, hogy ördögi rombolásait véghezvigye és az átkot, amely alatt a föld szenved megtarthassa. Ezek úgy harcolnak, mint rendezett hadsereg, vezető démonokkal támadnak. Az egyetlen út, amely a démoni erőkkel szemben megőriz, a Szent Szellemmel való betöltekezés és a vér védelme, mert egyedül ez biztosítja minden démoni erővel szemben a győzelmet. Démoni megszállás ellen nincs más védelem.

A gonosz szellemek számáról nincs fogalmunk. De alig van kétségünk afelől, hogy számuk az emberiség számát meghaladja. Luk. 8,26-ban a gadarai démonizáltban egy légió, (amely 3000-6000 létszámú hadsereget jelent) lakott, mindenesetre ez a légió elegendő volt, hogy 2000 disznó elpusztuljon. Mivel ezek a szellemek test nélküliek, így az emberek és állatok testét igyekeznek hatalmukba keríteni, mint pl. a gadarai disznónyájat, de az embereket előnyben részesítik. Ha valakiből kiűzetnek, igyekeznek abba a valakibe visszakerülni. (Máté 12,45) „akkor elmegy, maga mellé vesz hét más(fajta) szellemet, magánál gonoszabbakat és betérnek és ott laknak és ennek az embernek utóbbi állapota rosszabb lesz az előbbinél. Így jár e gonosz nemzedék is.”

Az emberben hármas tagozódásban, hármas lehetőséget találnak a Sátán démonai. A szellem, a test és a lélek területét támadják és azon iparkodnak, hogy gondolatait, testi, vagy lelki életét tönkretegyék. 1.Kir. 22,21-ben így szól a Sátán: „Kimegyek és hazug szellem leszek minden prófétájának szájában.”

[link]

2014. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!