Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elátkozták volna a családomat?

Elátkozták volna a családomat?

Figyelt kérdés
Az egész a szomszédokkal kezdődött. A szüleim,mikor én 2 éves voltam,akkor költöztek ide,ahol most élünk. Nagyon sok mindent tudnék írni,hogy miért nem lettek jóban a szomszédainkkal,de lényeg a lényeg,a mai napig nem túl rózsás a viszonyunk. Köztem és az öcsém között 2 év van,szóval pont a költözés idején volt anyukám terhes az öcsémmel. Egyik nap,mikor felkeltek a szüleim,ijesztő fekete csuhás alakokat láttak a mi kerítésünk,és a szomszédunkban élő idős hölgy kerítése között,de a mi házunk felé voltak fordulva. Valamit kalimpáltak a karjukkal,meg halkan mormoltak valamit,utána fekete autókba szálltak,és elmentek. A szüleim nagyon megijedtek. Kis idő múlva,én elkezdtem dadogni. Pedig én az egészből nem láttam nem hallottam semmit. Egy cserfes kislányból,egy majdnem néma kislány lett,mert ahányszor nekifutottam egy szónak,annyiszor botlott meg a nyelvem. A szüleim azt mesélték,hogy sokat báboztak,meg mesét néztek velem,és ennek hatására újra elkezdtem beszélni,de még a mai napig vannak olyan esetek,amikor elkezdek minden ok nélkül dadogni. És meg született az öcsém. 2x rá volt tekeredve a nyakára a köldökzsinór,és nem tudom pontosan,hogy miért,valami baktérium volt benne,de egy csomó zsinór állt ki a fejéből,amiken keresztül elvileg gyógyszert kapott. Most 12 éves,és autista. Egy 1 éves gyerek agyi szintjén van,bél gondjai vannak,aminek következtében akkorára fel van puffadva a hasa,mintha terhes lenne. Erre az orvosok azt mondták,hogy nincs felpuffadva,de a vak is látja,hogy hatalmas hasa van. 33kg,így a nagy hasához nagyon vékony karok és lábak párosulnak. A testén ekcémához hasonló kiütések terjengenek,amiket mára véresre vakart. A szüleim már a létező összes bőrgyógyászt felkeresték vele,mindegyik excéma elleni krémet írt fel,de sajnos nagyon egyik sem használ. Diétázik,mert nem ehet klutént és kazeint,ezért anyukám minden nap reggel 6 órakor felkel,hogy süssön neki,olyan kenyeret,amit megehet. De az öcsém tudja,hogy a normál kenyér finomabb,vagy lehet,hogy nem is azt tudja,hogy finomabb,hanem azt,hogy azt nem eheti meg,mert ha megeszi,akkor az olyan lenne mint ha narkózna. Én diszkalkuliás lettem. 1,5 éve született egy kishúgom,hogy ha felnőtt leszek,és a szüleim már nem lesznek,akkor ne csak egyedül keljen majd ápolnom az öcsémet. Magabiztosan jár,már fut,szalad. 1 hónapja azonban érthetetlen módon valahogy elvesztette az egyensúlyát,és neki esett a szekrény szélének,és a homlokából,egy olyan 1,5 cm lifegett,mert szegény olyan rosszul esett,hogy csak egy kis bőrfecni tartotta. Nagyon sírt. Rohantunk vele az ügyeletre,ott kitisztították neki,és tettek rá egy ragtapaszt. Másnap a házi orvosunkhoz is elvittük,és ő is kitisztította,tett rá neki ezüst koloidot,és el mondta,hogy valószínű,hogy vissza fog forrni,de mindig meg fog látszania heg. A jobb szeme fölött érte őt a sérülés. Gyönyörű kék szemei vannak hatalmas szempillákkal,és most ott éktelenkedik az a csúnya seb a szemöldöke fölött. Nagyon sírtam én is,hogy miért kellett ennek így történnie. Egyik nap sétáltam az utcán,és egy hatalmas pók belemart a lábfejembe,alig tudtam kiszedni a lábamból. Ezek után körülbelül 2x esére bedagadt a lábam,és 2 hétig feküdtem a Heim Pál Kórházban. Mikor 3 éves voltam egy ló pont a szemem fölött harapott meg,lehet,hogy a szemem is kiharapja,ha apukám nem ránt el onnan. A mentő vitt el,mára szerencsére az orvos tudománynak köszönhetően nyoma sincs. 8 éves koromban vakbél gyulladásom lett egyik napról a másikra,pont a perforálás napja előtt műtöttek meg. És most a kishúgomnak egy kullancsot találtunk a tarkójánál,majdnem már a fejében. Azonnal kivette apukám,és felhívtuk a háziorvost,aki azt mondta,hogy kenjük be fertőtlenítővel,amit adott,a szekrény okozta sebére,és figyelgessük. Apukám az öcsém születése óta teljesen megváltozott,magába zárkózott,nagyon megromlott vele a viszonyom. Anyukám nagyon sokat sírt,főleg akkor,mikor kiderült,hogy az öcsém autista. Nagyon rossz érzés a családomat így látni,teljesen romokban. Tudom,hogy más szülőknek is van autista kisfia,és ott sem rózsás a helyzet. De,hogy ezeken kívül másokkal is ennyi szerencsétlenség történjen,az szinte lehetetlen. Nem tudom pontosan az okát,hogy miért ér minket ennyi szerencsétlenség,és itt jön a kérdés. A tényeket összevetve azóta történnek ezek a dolgok,mióta itt jártak azok a fekete csuhás emberek. Nem lehet,hogy ők okozták? A szomszéd néni meglepő módon még mindig él,aki itt lakik mellettünk,de ő is tiszta szívéből utál minket. A szüleim azt gondolják,hogy ő hívta ide azokat a fekete csuhás alakokat,hogy átkozzanak el minket. De ezt nem szokták hangoztatni. Ők nem hisznek az ilyen természetfeletti dolgokban,bár néha anyukám arcán szoktam látni a rémülete,amikor felhozom a témát.Kérlek segítsetek! Ilyen nagy átkot,hogy lehet levenni,mit kell ahhoz tenni? Válaszotokat előre is nagyon köszönöm. A negatív kommentelők kérlek kíméljenek.

#szomszéd #család #anya #testvér #természetfeletti #átok #apuka #megmagyarázhatatlan események sorozata
2014. júl. 25. 23:57
 1/8 anonim válasza:
46%

Több mint valószínű hogy démonokat engedtek rátok a fekete ruhás alakok.

Ha a házban gyakran van hideg akkor biztos démonokat idéztek mert ők minden meleg energiát elszívnak.

Szerezz ördöggyökeret és füstöld át az egész házat és a kertet ez kiűzi őket. Amit még tenni tudsz hogy kristályboltban veszel obszidiánt ez erős védelmet adó ásványféle nem drága a család minden tagján legyen egy ilyen nyaklánc vagy gyűrű,érdemes ezt kiegészíteni hegyikristállyal mert az is tisztít és fényt ad.

A harmadik nagyon fontos hogy kezdj el meditálni vagy lemenni alfába és ott képzeld el hogy a házat bevonja egy nagy fehér védőrács aura ami a föld közepéig lemegy egy csőbe,ezzel leföldel minden negatív energiát.Amikor elmentek ezt magatokkal is megtudjátok tenni , és kérjétek Mihály Arkangyal segítségét.

Szívből kívánok minden jót ha bármi kérdésed van írj .

2014. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az a baj, hogy hisztek a rontásban, így önmagatok is megerősítitek azt.Tehát még rá is segítetek azzal, hogy féltek tőle, így még könnyebben bevonzzátok a balszerencsét.

Azonban lehetséges, hogy valóban démoni erőket szabadítottak rátok a fekete ruhások.

Érdemes lenne Istenhez fordulnotok, tőle segítséget kérni, mert ő felette áll a negatív befolyásoknak is.Persze az autizmus ettől nem fog elmúlni, de sok egyéb javulást tapasztaltok majd.

2014. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megfogadjuk a tanácsokat,és még egyszer köszönöm,hogy válaszoltak.
2014. júl. 26. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van

A Teremtő ereje meggyógyít

A Teremtő ereje az anyagi életben

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól


AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

A démonok neve a tetteikben van!

[link]

Valami hasonlót szoktam mondani:

Mennyi Atyám Jézus nevében kérlek vágd le rólam,tedd semmissé ebben az életemben szerzett, és korábbról apai,anyai ágról örökölt rontásokat,átkokat,fekete mágiákat,igézeteket,démoni kötelékeket.

Korábban vagy ebben az életembe tett gonosszal való eskümet,paktumot tedd semmissé,töröld el a Jézus nevében.

Sátán tudja, hogy a Biblia igaz, és ő tudja, hogy mi jön, és ő tudja, hogy ő személyesen fog veszíteni, és ő tudja, mikor.

Máté 19:6

„Neked fogom adni a mennyek királyságának kulcsait, és minden, amit megkötsz a földön, meg lesz kötve a mennyekben, s minden, amit feloldasz a földön, fel lesz oldva a mennyekben!”


Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében (Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata

2014. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon az a tudat, hogy az átok visszaszáll az átkozóra.
2014. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen vissza száll az átok az elkövetőre

( ok-okozat),viszont amíg ’’ le nem szedik ,, a ’’ démoni köteléket,, az rajta van az átok szórón is és az áldozaton is !!!

2014. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ahha szal te egy 14 éves lány vagy....


Először is a 2. gyerekek a családban mindgig gyengébbek és ezt úgy értem h nem egészzségesek.

Az én öcsémnek is a nyakára tekeredett a köldök zsinór, 2 naposan meg is halt.



A másik, mióta oda költöztetek, azóta vannak ezek, vagy csak akkor voltál 2 éves és az agy akkor kezd el raktározni emlékeket.

Vagy talán emlékszel hogy 2 éves korod előtt más volt?



Harmadik: engem is ért már sok rossz...

csukló törés

ujj törés

láb lebenulas

heggesztő megégetett

fúrós fémdróttal ammi a fúrón ment belevágtam a kezembe... stb


ezek minden emberrel előfordulnak.


az kishúgod meg csak most tanul járni...

semmi természet feletti nincs abban ha egy járást tanuló csecsemő elesik, van hogy a felnőttek is megbotlanak xd


ja és. emlekszel is ra hogy ott jártak nalatok vagy csak a szüleid mondtak, ha igen akkor lehet vmit titkolnak... ne érts félre nem vádolni akarom őket csak ezis szóba jöhet...

2014. júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene válasza:
Bla-bla !
2014. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!