Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudsz "asztrál utazni"?...

Tudsz "asztrál utazni"? Érdekel az ilyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan emberek valós tapasztalataira lennék kíváncsi, akik bizonyos okkult gyakorlatok után képesek lettek áthelyezni "asztrális testüket" az "asztrális világba" -ennek különösebb veszélye nélkül. Továbbá erről szívesen társalognék a megfelelő helyeken, de nem ismerek megfelelő fórumokat. Tudok segíteni? Köszönöm.


U.i.: Kérem, csak olyan írjon, akinek ez valóban sikerült és tudja pontosan miről beszélek.



#Asztrál utazás gyakorlata #Egzakt túlvilág
2014. nov. 15. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Az asztrális világ nagyon gáz, ott nincs gravitáció, nincsenek folyók és fák.

Nem érdekel, jobb ez a világ.

2014. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő fórumokat én sem ismerek, de pontosan tudom, miről beszélsz. mi a kérdésed?
2014. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 fajta asztrál utazás van.

Asztrál testben az asztrál térben való utazás

Asztrál testben az asztrál sík és az éter sík határán lenni

Valósidejű, étertestben végrehajtott "utazás", az éter sík és asztál sík határán(álomsíknak is lehetne nevezni , bár elég sok szintje van).

Az első szint a legkönnyebb, általában a legtöbb embernek kisebb nagyobb gyakorlás után ez sikerül is.

A másodikat már sokkal nehezebb elsajátítani, mondhatni arra inkább több évnyi tudatos rákészülés kell.

A harmadik az amit némelyik buddhista szerzetes vagy a dalai láma tud művelni, lényegében az éterenergiával manipulál, ilyenkor az arra érzékenyek egy szellemszerű testet is érzékelhetnek, ami a fizikai testéből kijön ilyenkor.

2014. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meditációs gyakorlatokat kell végezni, és ezt elég hosszú ideig kell csinálni, amíg valamit érzel.
2014. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerezz előbb védelmet, mert veszélyes.
2014. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Esetleg valós élményed is volt a fenti sík-ról? Kezdő gyakorlatozó vagyok, Franz Bardon - Az igazi beavatás útja című könyve alapján indultam el. Az író biztosít a legbiztonságosabb haladásról lépésről lépésre. Ez ugyanis nagyon fontos alapfeltétele az író második művében taglalt tényleges idézésnek.


Valójában ez lenne a cél, az intelligenciákkal való tudatos kapcsolat létesítése... Engem nagyon is vonz az igazságuk a tétellel kapcsolatban. Tudom továbbá, hogy asztrál utazni nem éppen veszélytelen "művészet" és merő kíváncsiságból jobb nem is kísérletezni ezzel.


Ezért új kérdéseket indítok...

2014. nov. 18. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
egy jegy Sydneybe kb 2-300K..de valós utazásod lesz. sok sikert.
2014. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez ost komoly? van ember, aki konkrétan tapasztal ilyet, és képes rá, kétséget kizáróan bizonyíthatóan? Mert az h egy videótnézel, amit kismillió módon lehet befolyásolni vagy előadásokaon beépített emberek stb... gondolkodotok ti? légyszi győzz meg, mert tök jó lenne tudni, h ez igaz-e vagy csak évezredes kacsa
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!