Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudom elhitetni egy...

Hogy tudom elhitetni egy szellem hívő emberrel, hogy azok kísértik?

Figyelt kérdés

A fickó tönkretette a családomat és ezt megakarom bosszulni.

Az efféle gyerekes trükkök csak az első lépéshez tartoznak.

Például ha a kertjében pentagrammát festek a betonra és alá írom , hogy RÉV vörössel?



2015. jan. 5. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Addig szórakozol amíg megidézel tényleg valami démont azt megint lehet hívni Dean-t mert megint egy retardált bosszút akart állni. Az impala is üzemanyaggal megy nem levegővel. Legyél kicsit tekintettel másokra is.
2015. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

H valamit rosszul csinálsz, akár egy apróság, visszafelé sül el...

Lehet, hogy nem is a szomszéd tette tönkre a családodat?

2015. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondasz valami semmit és vársz komoly, megalapozott válaszokat.

"A fickó tönkretette a családomat..." - háááát, ebből nem sok okosságot tud az ember.

Ha kérdezel, ne titokzatoskodj, ám, ha mégis, ne csodálkozz a nem megfelelő válaszokon!

(Mellesleg, nem vagyok kiváncsi tipus, tehát nem azért írtam a fentieket!)

.

"...ezt megakarom bosszulni."

A bosszú mindig visszaüt!

Haragod tompítja elméd és a legkisebb vétett hibádat is nagyon kihasználni tudja a másik.

2015. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Spilerke ***** válasza:

Kopogj éjjelente az ajtaján tedd el előle a cuccait

törd össze a tükrét meg ilyesmi. Egy hiszékeny embernek már ennyi is elég. De kíváncsi lennék hogyne tette tönkre az életedet?

2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Legoman ***** válasza:

Tényleg addig szórakozol, míg meg nem idézel valamit.

Hagyd ezt a karmára. Ahelyett, hogy megbosszulod tedd rendbe a dolgaidat. A többit a karma elintézi.

2015. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem tönkretenné a családom valaki, akkor valószínűleg nem általános iskolás szintű csínyekkel vennék revansot. Egyáltalán mi az a tönkre tétel? Megölt valakit? Elszeretett valakit? Hazugságokat terjeszt? Nehéz szétzúzni valamit, ami nem törékeny.
2015. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] ez Ő. Mellesleg a családom tönkretétele az egy olyan dolog aminél egy kicsit túloztam. Úgy fogalmaznék nagyanyámat kipenderítette a saját házából.
2015. jan. 5. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Hivogasd . szerezz vért azzal kend a ház falára azt amit tett ... Stb sok ilyen dolog van .
2015. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DarkLantern ***** válasza:

Hát a tag egy ballib hippi. A legrosszabb fajtából. Ezt megfejeli az olyannal hogy az esetek 98%-ában igazam van. Csodálom hogy eddig még nem verte félájultra senki.

A karma szép dolog, de tetű lassú. Évekbe is telhet.

A pentagrammát festesz a betonjára az aszem rongálásnak minősül. Keress valakit aki átkokkal foglalkozik. Csak név, lakcím és kép kell a tagról, a többivel nem lesz dolgod. Persze ne valami humbug jóskát keríts,

2015. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sok sok mindennel lehet viccelődni , de a szellemekkel nem !!! Semmiképp ne tedd !
2015. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!