Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minimális valószínűséggel...

Minimális valószínűséggel bekövetkező események sorozata a pusztulás szélére sodort. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve még el sem tudtam képzelni, hogy ide juthatok. Minden ellenem fordult, olyan mintha az egészet előre megtervezték volna, hogy szenvedjek. Sajnos nem túlzok. Rajtam már csak a csoda segíthet. Már az se sokáig.

2015. jan. 25. 22:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
A rossz ugyanolyan jó, mint a jó, mert rossz nélkül a jó, is rossz. Egyszóval a jó ugyanolyan rossz, mint a rossz. Ha mindig jó történik veled nem tudod élvezni a jót ezért kell a rossz, azért mondom inkább becsüld meg a rosszat, hogy később élvezetesebb legyen a jó.
2015. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
írd meg privátban légyszi, lehet, hogy hosszú, de van időm.
2015. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van időm írj... várj mégse most nézem az órámat mindjárt alvás idő van.
2015. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Velem is ez történik és nem tudom,hogy mit tegyek.
2015. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 bollocks ***** válasza:
Hívd fel a lelkisegély szolgálatot: 06 (80) 505-505
2015. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"A rossz ugyanolyan jó, mint a jó, mert rossz nélkül a jó, is rossz."


Nem igaz. Mert ez csak akkor igaz, ha a a jó ugyanolyan jó mint a rossz ugyanolyan mint a jó, ami rossz, mert aki rossz, az jó, ha a rossz jó annak aki rossz, de ha a rossz rossz, akkor a jó jó annak, aki jó a jónak mikor a rossz jó a rossznak és rossz a jónak.

2015. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Ja, kérj segítséget ha krízis van. Van itt több telefonszám: [link]
2015. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#7: Mondtam, hogy csak a csoda segíthet! Elmondok hát egy imát. Ilyet minimum 10 éve nem tettem. Aztán néhány nap és feladom.
2015. jan. 25. 23:15
 9/29 anonim ***** válasza:
Csak legalább próbáld meg elmondani egy szakembernek. Nem veszítesz semmit.
2015. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem mondom. Nem bízom senkiben.
2015. jan. 25. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!