Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz lehet, hogy az angyalok...

Igaz lehet, hogy az angyalok valójában kétszínű, gonosz lények?

Figyelt kérdés
Ezt főképp a spirituális sátánistáktól hallottam, de olvastam egy állítólagos földönkívülivel készült interjút is, aki arról beszélt (állítólag), hogy az angyalok valójában tudatlanságban tartanak minket, élősködnek azokon, akik hisznek bennük és valamilyen börtönbolygó a Föld, ők pedig a börtönőrök.

2015. máj. 4. 23:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
10%
Hát....bármi igaz lehet, de erre például szerintem elég csekély az esély. De ki tudja. :D
2015. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Hogyne, kb. annyira, mint ahogy a vilagot a Repulo Spagettiszorny tusszentette elo a semmibol.


Konyorgom, 2015-ot irunk, nem 1515-ot, hagyjuk mar ezt az angyalok, demonok, satanizmus elmebajt...

2015. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Földönkívüliekkel nem készült riport. Hogy mit minek nevezel angyal démon stb. tök mindegy.
2015. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

"...az angyalok valójában tudatlanságban tartanak minket..."

Ez bizony -sajnos!- igaz!

Minnél tovább hisz valaki az angyalokban, annál tovább marad tudatlanságban.

Ugyanakkor szükség van rájuk, hogy a döntésképtelen, tettéért felelősséget vállalni nem akarók segítséget kérhessenek és legyen kire fogniuk hibás döntésük okozatát!

2015. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
# 3 nem riport, interjút akartam írni...
2015. máj. 5. 08:23
 6/17 homo ludensz ***** válasza:
47%

Annak érdemes foglalkozni az angyalok jó vagy rossz tulajdonságaival aki elfogadja a teremtést és a Teremtőt mint lehetséges alternatívát. Vannak segítő angyalok és vannak ártani igyekvő angyalok is. Aki ismeri az angyalok hierarchiáját az tisztában van ezzel.

Soha nem helyettünk döntenek a segítő angyalok mivel a szabad akarat sérülne,de ha kérjük és csak akkor segítenek az életfeladataink megoldásában.

2015. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bollocks ***** válasza:
25%
Elképzelt lények esetén bármi igaz lehet.
2015. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Igen igaz...nagyon gonosz kis kétszínű lények... ne aludj tükörrel, mert ha látszódsz benne éjjel az energiák által ki-be mászkálnak a dögök... 3 hétig rémálmaim voltak tőle és mivel én sátánizmussal foglalkozok, ezért nekem megmutatták a valójukat...de az embereknek nem...azok az emberek akik hisznek istenben azok démonokat látnak rémálmaikban...a démonok pedig igen semleges lények, nem bántanak, csak ha okot adsz nekik...de még akkor sem mindig. Ha szövetségessé válsz számukra akkor mindenben segítenek. A keresztény isten egy dimenziókapun át zabálja a lelkeket, az ember tökéletes arra, hogy a számára megfelelő energiákat létrehozza... ezekből táplálkozik. Az angyalok eszközök számára, a kölykei lényegében, akik félelmet keltenek az emberekben, így mivel nem tudok kihez/mihez fordulni így Jehovához kénytelenek... A lelkeket felfalja, azután nincsen reinkarnáció... a sátánizmusnál lehet, Sátánnak jobb dolga is van mint hogy az embereket terrorizálja...inkább segíti őket...de ezt azok nem fogják érteni, akik jehova tanúi, mert akik elkezd foglalkozni rendesen az okkultizmussal egy idő után rájön ezekre, nekem se mondta el senki, rájöttem magamtól... Volt egy ember aki hatalmas képességekkel volt megáldva ő volt Jézus, nos a neve eleve egy pecsét...így használta fel az emberek elméjét, hittek benne, hogy ő a nagyúr gyermeke, ami nem igaz... Máriát tudta annyira befolyásolni, hogy átverje...ahogy Józsefet is...így nem kövezték halálra és született egy gyermek, aki számára tökéletes volt, de ha az emberek elvesztik a hitüket istenben, teljesen, nem lesz miből táplálkoznia, itt jönnek az apokalipszis lovasai, akik félelmet keltenek, és a hit úgymond visszatér az emberekbe...és egy végső lakomát tart "utolsó vacsorát"
2015. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Legoman ***** válasza:
0%

Utolsó egyáltalán nem igaz, amit írsz.

Bár sátánizmussal foglalkozol, így nem lep meg.

Ismerek én is nagy képességű embert, aki még nálam is többet tud Istenről és az angyalokról. És az ő szájából ilyet még nem hallottam, és nem is fogok.

Kérdező, ez hossza téma. Röviden annyit, hogy segítenek nekünk, ha kérjük, de vannak angyalok, akik jobban szeretik az embereket, mint mások.

Az angyalok csak akkor tartanak téged tudatlanságban, ha nincs megfelelő kapcsolatod, de nem jellemző rájuk, bár akad sok olyan angyal, aki nem mond el mindent. :)

2015. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 8 -as. Írd már le kérlek eddig miket kértél tőle és miket kellett megtenned ezekért a te "semleges" sátánkádnak? :D


vagy sík hülye vagy, vagy pedig másokat fűzöl be hülyítéssel.

2015. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!