Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik jártak Frabato-nál, mi a...

Akik jártak Frabato-nál, mi a véleményük Róla?

Figyelt kérdés
Sok Vele kapcsolatos kérdést találtam, de csak ilyen hülyeségeket, hogy pl gonosz-e, meg hogy milyen jó pasi, stb. Ez nem érdekel. Hanem hogy valóban tud-e valamit. Köszönöm előre is!!!
2015. máj. 29. 03:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt te kérdezted, hogy jó pasi-e.
2015. máj. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

'Magus'. Erted, kokler, szemfenyveszto, szelhamos, kuruzslo, milyen szinonimakat szeretnel meg hallani?


Magia, joslas, jovobelatas nem letezik, szerelmi bajital sem, meg 'oldas-kotes' sem. Aki azt allitja hogy ezekre kepes, az hazudik, atver, es a penzedre utazik.

2015. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

"Hanem hogy valóban tud-e valamit."

IGEN!

Tudja, hogy sok a hiszékeny ember, akiknek több a pénzük, mint az eszük és ezeknek kihasználásával jó életet tud teremteni magának!

Ez a tudása valódi, igaz és csalhatatlan.

2015. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Voltam nálla,ő is csak általános dolgokat mond amit a legtöbb ilyen kuruzsló..Pénzedre utazik..
2015. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Csaló,lenyúl... mágia... csináld ezt, meg azt, fizess x összeget, ami nem pár ezer forint,,,, nem jött össze, mert szerelmi kötést akar a legtöbb nő,,, azt mondja nem jól csináltad, nem úgy csináltad, ahogy mondta... ha tetszik neki a nő, akkor megd@gja bónuszként... Sajnos több esetről is tudok,akiket kihasznált, becsapott... Pénzmágia--- ezt nem értem, ha van százezred, hogy fizess neki, mi a fenének kell tőle kérni segítséget? Ilyen esetekről lehet olvasni is. Milyen anyagi kár érte a hozzáfordulót...
2015. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis emberismeret.Nézz rá! Mi a megérzésed róla? A szeme se áll jól! A csalásaiból van rengeteg pénze, jól él- most,de mi vár rá,amikor összeomlik az egész, és beborítja a sz@r. Hosszú szenvedés, nélkülözés vár az ilyen alakokra. Tündöklése, és bukása, mint Lomini....................................................................................................
2015. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt nála, állítólag kis felárért hajlandó más dolgokra is, csak fogazik. Többet inkább nem akartam tudni.
2015. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt fejtsd ki légyszives! Köszönöm
2015. máj. 29. 19:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű volt. Nem csak jóslást vállal, de azt csak férfiaknak. Mielőtt rosszmájú pletykának titulálod, nekem annyi elég volt, hogy az én ismerősöm is megerősítette azt, amit már máshonnan is hallottam. Mint mágus, egy vicc, a többi szolgáltatása pedig még annyira sem érdekel.
2015. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ki a csuda az a Frabato?
2015. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!