Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miert gondolok ennyit a...

Miert gondolok ennyit a demonokra?

Figyelt kérdés
Atlagos egyetemista lany vagyok, van mivel foglalkoznom. A vicc az, hogy tudomanyos teruleten szeretnek elhelyezkedni a kesobbiekben. Szoval nem vagyok "ezocsaj". Gondoltam kiirom ezt a problemat. Nem viccelek, az egesz vizsgaidoszakom igy telt. Apollyn neve jut eszembe es Beelzebub demona.
2015. júl. 16. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Apollyon Miért pont ő ? Párszáz éve lejárt lemez amúgy privátban beszélhetünk ( okkultista lennék )
2015. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átlagos egyetemista lány vagy, aki egy hét alatt 50 kérdést fel tesz ide. Azt hiszed, hogy mert névtelen vagy már névtelen is maradsz? Ezós csaj vagy, oszt kész. Nekem van egy különleges képességem, amivel szűrni tudom ezeket, sőt a hazugságot is. Hazudtál, amikor azt mondtad, hogy " A vicc az, hogy tudomanyos teruleten szeretnek elhelyezkedni" írjál már valami tudományosat a démonokról. Gyerünk írjál. Na mi lesz, na, na, na! Azt is megtudom mondani, hogy Magyarországon laksz valamelyik kis faluban, de nem ám a Hupikék törpikék. Ahogy érzem a zsigereimbe, te hiszel a démonokba "valamennyire", de divat démonista vagy.
2015. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kártyapakli erre izgulsz fel ha mást lehurroghatsz ? Ha nincs gondod örülj neki ha van akkor képzeld el milyen lenne ha a te problémádra reagálnának így s utána ugass
2015. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Sosem hallottam rolad, de bar igy is maradt volna...
2015. júl. 16. 12:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Vegyesznek tanulok, ezt ertettem tudomany alatt.
2015. júl. 16. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

De kérdező ki beszélt itt ismertségről? Nem tudom mostanság mi bajom van, hogy támadom az embereket, de nem szánszándékkal bántalak meg, hanem kommunikálni próbálok. Kétezerszer elnézést, ha rossz néven vetted. A hármas kommentelőt, csak azért nem oktatom ki, mert szeretnék jószínben feltűnni, aki már utólag nem kötekszik másokkal. És a vegyészet nem emel ki az ezotériából, teccik érteni mélyen tisztelt asszonyom?

Miért gondolsz sokat a démonokra? Mert az okkult tudományok érdekelnek, de hogy miért, azt már nem tudom. Remélem nem haragszol rám, mert igazán nem a rossz szándék vezérel.

2015. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is ajánlom hogy kioktass :D
2015. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szimplán csak megtetszett? Minden embernél vannak ilyen fellángolások aztán egy kis idő múlva meg úgy gondol vissza rá, hogy úr isten de gáz már. Tapasztalat.
2015. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!