Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki nyugat magyarorsz...

Ismer valaki nyugat magyarországon tanult mágust vagy boszorkányt aki foglalkozik fekete mágiával is? Óriási szükségem volna a segítségére.

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem! De a Názáreti Jézust ismerem, Ő tud segíteni.Egy őszinte imányira van.
2015. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ozmium42 ***** válasza:
30%
Neked nyelvtan tanárra lenne óriási szükséged.
2015. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Missi_Key ***** válasza:
miért keresel fekete mágust/boszit?
2015. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, kötve hiszem hogy Jézus Krisztus hajlandó segíteni a fekete mágiában.

Kérdező, ennyire tönkre akarod tenni magad?

2015. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Miben kell segítség?

Ki győzött le?

2015. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus nem a fekete mágiában segít én sem úgy értettem :D.De ha a kérdző bajban van és segítségre szorul én arra gondoltam.
2015. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a kérdezőt békává változtatta egy csúf gonosz boszorkány most pedig keresi a nyugati boszorkányt, hogy újra emberré változtassa.
2015. aug. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy Jézus segítene például bosszút állni, vagy démonokkal szerződni. Az emberek ezek miatt szoktak fekete mágust keresgélni.
2015. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A mágia nem lehet sem fekete sem fehér.

Az határozza ezt meg hogy miként használják fel és hogy milyen céllal.

Tegyük fel hogy egy bizonyos ember, a mágiának egy oly alágával foglalkozik, mely a közvélemény szerint rosz.

De mégis jóra használja, másokat segít vele.

Akkor a "fekete" mágia "fehérré" válik?

Nem.

Egyébként, szinte 100% hogy van olyan mágus/boszorkány Nyugat Magyarországon aki a mágiával foglalkozik és tapasztalt már.

Csak nem fedik fel magukat.:)

2015. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
A mágikus erő soha nem embertől jön .Hanem emberen keresztűl aki kapcsolatba lép ezekkel a démonokkal. Mia a jó ebben a démonoknak, hogy egy számukra utált fajt ,embert hatalmat köcsönözzenek ? Hát a lelkük megzerzése.De van egy sokkal nagyobb tisztább hatalom az élő Isten ,aki megjelt a fiában itt a földön Jézus .Ja és nincs külömbség a mágia különböző ágai között mindegyik mögött démonok álnak.A lélek megzerzése pedig harc sátán és Isten között.
2015. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!