Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez ellen lehet tenni?

Ez ellen lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyik haverom fogadásból demon idézős hülyeségeket csinált. Azután hangokat hallott , eleinte azt hittem hülyéskedik. De teljesen begolyozott meg minden ... Mit lehet tenni ?
2016. júl. 20. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Igazabol legmegfelelobb ha hivsz szellem uzot vagy ilyesmi ha gyenge demon a sima kereszt es az "isteni" dolgok jok ellene pl rozsa fuzer, biblia...stb. Ha eros akkor a haz minden szobajaba erdemes egy egy bibliat vagy fuzert tenni ha iy se mukodik azakemberhez kell fordulni es ki kell nyitni rendesen a penztarcajat
2016. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha hisz ezekben, akkor kipróbálhatja azokat, amiket az első írt, hátha eléri vele azt a kívánt placebo hatást. Ha nem válna be, én beszélnék a szüleivel, hogy el kéne vinni pszihológushoz.

Ui.: kérlek ne kövezzetek meg, hogy szkeptikus válasz adtam :)

2016. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yog-Sothoth ***** válasza:

Tudjátok meg a démon nevét, és kezdjétek kántálni, miközben legalább 3-4 fej fokhagymával püfölitek a srácot.

Nekem általában beválik.

2016. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!