Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Franz Bardon - Az igazi...

Franz Bardon - Az igazi beavatás útja című könyvről vélemények?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

megértanulni belőle nem lehet, beavatást nem ad.

ismeretet lehet belőle szerezni, Tudást nem.

2016. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2016. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ez alapján a könyv alapján gyakorlok és - bár nagyon nehéz - tetszik nagyon. Youtube-on van egy Heart Magic csatorna és egy Martin Faulks nevű fickó csatornája, ők is ez alapján képezték ki magukat. Illetve Rawn Clark nevű fickó írt bővebb magyarázatot a könyvhöz, neten megtalálod ingyen az összes infót tőle. Írj privit ha akarsz tapasztalatot cserélni!
2016. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Jó másfél évig jártam egy 30 fős csoporttal havonta 1x úgy hogy mindíg egy egy leckét vettünk egy vezető irányításával. Ott lehetőség nyílott átbeszélni a problémákat és mindenki elmondta ki mennyit tudott elsajátítani az előző leckéből. Ez nem olvasókönyv,sem izgalmas agy unalmas regény.Mi ott útmutatóként értelmeztük és Franz Bardon sehol nem ígér személyes beavatást mert aki valóban végigcsinálja a 10 leckét az eljut egy olyan szintre hogy rájön arra amire én is rájöttem hogy pld. nem a beavatástól válik valaki Reikissé hanem attól hogy átalakul azzá. A mágus sem lesz mágussá ha egy magasabb szintű mágus szertartásosan beavatja és holnaptól ő a mágus. Előtte az út és azzá válhat.
2016. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!