Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakin szerelmi rontás...

Ha valakin szerelmi rontás van, és tesznek rá szerelmi kötést, ami ugye egymás ellentéte, a két mágia kiüti egymást, vagy mi lesz akkor?

Figyelt kérdés
Légy szíves csak komoly emberek írjanak, elegem van a trollokból. Eléggé el vagyok keseredve, hogy ide írok....

2016. nov. 17. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

ha el vagy keseredve akkor nagyon rossz helyre jöttél.


nem működik egyik se. nincs rajtad rontás.

Tessék itt egy korrekt válasz.


Egy mégkorrektebb:

Lépj tovább. A szerelmet okozó hormon legfeljebb 6 hét alatt lebomlik és megszűnik az érzés.

De ehhez sziogrúan tilos találkozni vele, szagolgatni a pulóverét stbstb.

Fájni fog, de megerősödsz tőle.

2016. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a szerelmi rontás? Komolyan kérdezem. Mit értesz alatta pontosan?
2016. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Az stimmel, hogy nem találkozunk. Immáron több mint 3 hete nem láttam. Nincsen nálam semmi személyes cucca sem, így még az illatát sem érezhetem.


Kedves 2. válaszoló!


Erre a dologra én is tegnap este leltem rá. Ha van egy jól működő kapcsolat (a mienk ilyen volt), és azt egy 3. fél szétbarmolja minden mágiával.... Vagyis nem feltétlen olyan ember, aki pl szerelmes a pár egyik tagjába, lehet pusztán rosszindulatú is, vagy éppen irigy a pár boldogságára. Ilyenkor akire a szerelmi rontást teszik, kifordul önmagából, jellemzően nem néz a párja szemébe, és OK NÉLKÜL szakít a másikkal. Nem tudja konkrétan megmagyarázni miért akar kilépni a párkapcsolatból, csak szabadulni akar érzése van. Tehát nem egy másik nő jött nálunk sem a képbe, hanem ezek a dolgok de egyik óráról a másikra. Előző este még azt terveztük, milyen lesz a babaszoba a házikónkban, másnap pedig mint akit kicseréltek, elutasító lett, agresszív, került engem és a családomat is, illetve kelletlen lett. Mindez miután másnap reggel találkozott egy bizonyos rokonával.

2016. nov. 17. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Hát, logikázni tudok csak. Ha a rontás célja a szakítás, elhidegülés volt (ilyen rövid idő alatt), akkor elérte a célját, és fokozatosan le fog járni, ahogy én tapasztaltam, a nagyon gyorsan ható mágiák eredménye is gyorsan elmúlik. Ha azon gondolkozol, hogy kötést teszel vagy tetetsz rá, szerintem kiütni biztos nem fogják egymást, mert nem konkrétan ellentétek. Vagy az erősebb érzés kerekedik felül idővel, ami jó eséllyel a kötés lesz (már ha feltételezzük, hogy sikeres kötés), vagy mindkettő jelen lesz, és az egyik dominál majd benne, miközben szerencsétlen teljesen meg lesz zavarodva, hogy most mit is érez. Mondjuk, nem megy vissza hozzád, de magában szenved, mert szeretne, vagy visszamegy, de az elején nehéz lesz vele.

Konkrét tapasztalatom ilyen rontással nincs, ezért csak tippelek. Hozzáértőt kérdezz meg talán, mi a teendő, ő mit javasol, és egyáltalán van-e rontás az illetőn, mert az se biztos, főleg azért, mert ennyire gyors hatása mágiának nagyon ritkán van. Inkább hetek, hónapok. Lehet, hogy az a rokon csak telebeszélte a fejét valamivel... vagy beijedt... ki tudja. Ki kéne deríteni valahogy.

2016. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én megcsináltattam a szerelmi kötést rá. Még november elején, de eddig semmi változás nincsen :( Szakemberrel csináltattam, nem itthon egyedül a magam feje után menve, nem akartam semmit elrontani.


A mágus aki csinálta azt mondta, általában 2 hónap, mire sikerül hatnia a mágiának. Az kb január eleje lesz akkor, szóval még úgymond időben vagyok.


A telebeszélésen is gondolkodtam, illetve az ingám nem mutat semmi rontást, vagy átkot.


Kérlek ha tudsz valahogy nekem segíteni, írj rám privát üzenetben!

2016. nov. 17. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha kuldesz nekem eleg penzt en a penz energiat felhasznalva letudom rolad venni a rontast ha van rajtad.
2016. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homo ludensz ***** válasza:
74%
A rokona valami olyan dolgot fedett fel rólad amit végiggondolva egyszeriben megváltozott. Az persze kérdés hogy valós vagy kitalált volt a dolog de ha te a kapcsolatotok kezdete óta őszinte voltál felé akkor nincs mit takargatnod. Elképzelhető hogy csak egy rosszindulatú pletyka rombolta szét a kapcsolatotokat.
2016. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem működik ne higgyetek ilyenben.. Én őrülten szerelmes voltam és csináltam egy ilyen szerelmi rontást persze el kezdesz reménykedni stb aztán ahogy közeledik az u.n határidő mikor mükődnie kellene akkor persze semmi és kezdesz meg jobban bekattani. Az én "szerelmi rontásom" azzal végződött hogy még a számát is lecserélte én meg olyan szinten bekattantam hogy a barátainak kezdem írogatni nagyon csúnyakat stb. Kaptam egy jó kis idegösszeomlást és mind ezt azért mert hittem valami humbukba és reménykedtem a helyett hogy elengedtem volna már az elején...
2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!