Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek, ha a szobámban...

Mit tegyek, ha a szobámban történnek paranormális események?

Figyelt kérdés
Az egész egy este kezdődött , amikor kígyókkal volt rémálmom. Azóta minden este ugyanezt álmodom. Úgy érzem, mintha a testem hirtelen nehezebb lenne, mintha leesnék egy emeletes ház tetejéről. Mindig,amikor egyedül vagyok a szobámban, ijesztő hangokat hallok. E mellett úgy érzem magam , mintha valaki folyton figyelne.

2016. dec. 11. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Élvezd. Most eszembe jutattál egy érzést, amit ma álmodtam, csak elfeljtettem.

Ne félj.

2016. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg alvási paralízis okozza. Ijesztő dolog de idővel el fog múlni.
2016. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. dec. 11. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csomag popcornt és élvezd a paranormálist. Szerencsés vagy az én szobámban csak hétköznapi paranormáltalan dolgok történnek, ellenben a tiédben parásak is. Szerencsés flótás vagy.
2016. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a zuhanás természetes érzés elalvás előtt (biológiai reflex). Ha rémálmok gyötörnek, az azt jelenti, feszengsz valamitől. az ilyesztő hangokat képezheti a te agyad is. pontosan milyen hangokat hallasz? Ha pedig folyton ugyanazt álmodod, az azt jelenti, hogy nem szabadulsz az érzéstől. Ha hangok vannak, azokat keresd meg.
2016. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy paranormális dologról van szó , a hangok lehetnek a ház bútoraitól is esetleg padló , a falban lévő csövek stb stb stb . Hogy figyelnek az nem biztos hogy úgy van csak ahogy már mások is írták az elméd visz tévútra . Bár a nehezebb test és zuhanás utalhat arra hogy míg alszol asztrálutazást is végzel ugyanis a zuhanásos álmok ennek is jelei... Ha gondolod írj privátot ott pedig bővebben "kivesézhetjük" ezt a dolgot .
2016. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb szemetet(horrorfilmek,ilyen ezotérikus megvezetések, mesék) kell nézni illetve olvasni :)
2016. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!