Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért divat a sátánizmus?

Miért divat a sátánizmus?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az miota divat? én nem szoktam sátánistákkal találkozni
2016. dec. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem divat, de biztos van egy két ember aki szereti. És egy kettő, aki csak azt akarja mutatni, hogy ő mekkora sátánista. Én is észrevettem, hogy van egy két ruha márka amin villognak ilyen jelek. Azt gondolom akik felhúzzák nagy részt nem tudják mit jelent.

Ha úgy vesszük mindig is körülöttünk voltak a jelek, a tévében néha itt ott elrejtve.

Egyébként én sem vallom magam sátánistának,de tény hogy sokat foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, és valamiért vonz magához, bár mindig sötét párti voltam.:)

2016. dec. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat. De van, volt, lesz.
2016. dec. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 homo ludensz ***** válasza:
0%

Én még nem találkoztam olyan emberrel aki azt mondta volna hogy egy nagy betegségéből a sátán segítségével sikerült kigyógyulnia. Azt hiszem hogy maga a sátánizmus nem egyéb mint egyes emberek ösztönszerű vágyódása hogy megkülönböztessék magukat a többiektől és felfigyeljenek rájuk.

Valóban lehet kezdeti előnyt kicsikarni a sötét oldaltól viszont sosem mutatják meg neki a következményeket.Addig használják az illetőt míg mindent kicsavarnak belőle mint egy citromból a levet majd mikor értéktelennek vélik megy a kukába. A mágiában is így van ettől fehér vagy fekete.

2016. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tartom divatnak és nem is hiszem, hogy az lenne!

Ne feledd: az internet összeköt, azonnali tudomást szerzel olyan távoli eseményekről, amikről a net előtt soha.

2016. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
49%
A sátánizmus az éretlen embereket érdekli.
2016. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akik csupán divatból "sátánisták", de ők olyan távol állnak az igazi sátánizmustól mint Makó a Marstól.
2016. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
értem hogy gerekbetegség, majd kinövik. de miért jó nekik? nem mágia miatt. haenm pózerek? vagy lázadók vagy mi?
2016. dec. 20. 20:16
 9/18 anonim válasza:
Tinik. Engem is érdekel ez a téma, de nem vagyok satanista. Bár sokszor annak néznek, csak mert metált hallgatok,k.
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
...mert a legkirályabb cucc. :-) Szulfurt a fejbe, szulfurt a fejre, az hozza az elázott lelkeket helyre. :-)
2016. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!