Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultisták mivel töltötték...

Okkultisták mivel töltötték újév első napját? Milyen szertartást végeztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hallani sok doloról, hogy szemetet kidobni tilos meg sok lencsét kell enni, hogy gazdag legyél, mert a lencse a pénzérme színbóluma és amit megeszel az a tied lesz, mint mondják. Ezt egy olyan bölcs ember mondta, aki mindíg sok lencsét evett életében és mégis szegény maradt, mint a templom egere. Tehát a kivétel erősíti a szabályt. Milyen újévi mágikus szertartások vannak még?
2017. jan. 2. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek mem szertartások hanem babonák
2017. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az okkultisták véletlenül eltüntették magukat az éjjel, úgyhogy már nem jönnek többé gyakorizni. Nyugodjanak békében!
2017. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek babonák. Én hallottam olyat is, hogy aprópénz kell legyen nálad, máskülönben szegény maradsz. [link]
2017. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ti ezeket betartjátok?
2017. jan. 2. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátaimmal töltöttem. De aztán este hazamentek, akkor kiraktam egy újévi tarotot, ezt minden évben szoktam. (Minden hónapra egy lap körben, és középre még egy, ami az egész évemet jellemzi majd.) Babonás nem vagyok.
2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálam már az lett szertartás, hogy minden évben olyan helyen ünneplek, ahol nem érzem felhőtlenül jól magam.


De idén még volt valami cserepes búzafű, gyertyával a közepén. Egy csomó rokon ilyennel rohangált, merthogy ez bőséget hoz a házhoz? (ez nekem új)

2017. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát olyan szertartásokat szerintem amikre te gondolsz, senki nem csinál, max azok akiknek igazából foggalma sincs mi a helyzet ès esetleg csak olvastak ezt azt neten. Amíg saját èrdekèt hajszolja valaki, addig az egójának èl. Tehát az illető közelről sem kèpes tudatosan "mágiát" haszanálni.
2017. jan. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Használni*
2017. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én a szüleim mindig nagyon babonások voltak, és valahogy átvettem a szokásokat. :D
2017. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meghúztam a fekete macska farkát.Mert malac nem volt.Remélem szerencsét hoz!
2017. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!