Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szellemek, demonok, esetleg...

Szellemek, demonok, esetleg angyalok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,eddig nem tudtam hogy van ilyen rovat de hala istennek ratalaltam:) 16/l vagyok es az lenne a kerdesem hogy eleg reg ota erzek dolgokat,kb 4eve mintha soha nem lennek egyedul,nemtudom hogy magyarazhatnam el hogy ne nezzenek hulyenek lehet csak babonas lennek?Szval a legfrissebbel kezdem,tegnap elmentem zzuhanyozni es elmeletileg egyedul voltam de mintha valaki vagy valami megiscsak ott lett volna.Ez kb minden nap van de nem csak pont zuhanyzaskor hanem ugy altalaban ha itthon vagyok egyedul laptopozok tvzek stb akkor is ittvan vaalami vagy valaki peldaul nemreg halt meg a dedmamam minden este 7ora utan egy gyertyat gyujtok(nalunk ez hagyoany ha meghal vki) na es kb 3x gyujtottam meg a gyertyat mire elkezdett normalisan egni es meg akkor is mozgott a lang pedig csukva volt az ajto,ablak a nappaliban szoval nem volt huzat.a lenyegesebb dolog az igazibol hogy mondom barmikor egyedul vagyok vagy sem akkor is mintha lenne kozel mellettem plusz valaki.Van egy fekete macskam is talan befolyasolja az is ?(mert itt mindent olvasni lehet gykn) szval szerintetek csak babonas lennek vagy esetleg tenyleg van mellettem allandoan valaki?(nem tortent semmi rossz dolog ezzel csak sokszor felek a sotetben es akkor is velem van es akkor megjobban felek :D) ez akkor kezdodott mikor kikoltoztunk ide kulfoldre Ciprusra de annak mar 4es fel eve..Velemenyeket barmi tanacsot elfogadok.koszi mindenkinek

ja es eleinte sosem hittem az ilyesmiben.csak miota van ez a dolog.


2017. jan. 19. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Babonás vagy, esetleg tényleg egy szellem, de biztos nem a másik kettő. Az is lehet, hogy a különös érzések amiatt vannak, hogy a szomszéd állandóan hupákol valamit.
2017. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A fekete macska babona. A túlvilági dolgok érzékelése pedig puszta placebo.


Amit itt olvasol, azt meg ne vedd feltétlenül komolyan.

2017. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire hiszel ezekben a dologokban és sokat gondolsz rá, akkor bevonzod és bizony megtörténik amitől félsz :)
2017. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell elhinnem amit itt olvasok de mivan ha vam benne igazsag?
2017. jan. 19. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemkell mindent elhinni,ez igaz!Van biztos olyan aki csak szórakoztassa magát,h ilyeneket ír.Viszont igen is vannak akik valóban átéltek dolgokat.Sajnos én nem tudom ,h mi az amit érzel magad mellett.Nem értek ilyenekhez.Velem is elő fordul,hogy úgy érzem nem vagyok egyedül a szobában stb.Annyit tudok csak tanácsolni,hogy ne foglalkozz túl sokat ezzel,mert saját magad elijjeszted.Ha egyedül vagy ,hallgass zenét.Talán akkor nemfigyelsz ilyen dolgokra.
2017. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat:)

de valamilyen szinten erdekel is vagy esetleg ha mellettem lenne egy szellem vagy ilyesmj megkene tudni miert mert lehet fontos hogy mellettem van nem?

2017. jan. 20. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó vagyok... Velem történtek ilyenek.Nem csak éreztem,láttam is.S fizikailag is (kanapén ültem s felborított,kicsapódott belűről a szekrény stb) Érdekes dolgok,de félelmetes is.Ugyhogy ha főleg egyedül vagyok megpróbálom ilyesmire nem gondolni.Volt idő mikor sokat rettegtem.Már nem szeretnék... S nem hülye vagyok.Nem beképzeltem dolgokat.Főleg,h volt amit nem csak egyedül láttam ,tapasztaltam.Azt gondolom jobb nemfiglalkozni velük túlzottan.Annál jobban kisértenek.Nekem ez a rapasztalatom.Persze megértelek.Én is a válaszokat kerestem folyton..
2017. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ya igen... Nem csak rosszat láttam.Volt,h angyalt.Aki mondta,h polip van bennem.(Röviden csak ennyit mo dok el az angyallal kapcs.)S pár hónapra tényleg észre vették az orvosok a polipot.S kiszedtték..
2017. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit a hetes írt azt biztosan nem angyalok csinálták, mert ők sosem ártanának. Ott valami ártó dolog van a sötét oldalról.


Elképzelhető, hogy valaki itt maradt melletted, mert valamilyen ok miatt nem ment át a fénybe. Akkor gyújts egy gyertyát és hívd az Elohimot vagy a hazavezetés angyalát, hogy segítsen neki átkelni a fénybe. Ez segíthet, hogyha nincs gyakorlatod az angyalokkal akkor is.


Lehet melletted más ártó vagy éppen segítő lény is. Az utóbbi a jobbik eset. Ha jó érzés, akkor segít.


Ezt pedig döntsd el, hogy babona vagy sem.

Apum beteg volt és a macskák nem maradtak meg a szobájában. A temetés után is azonnal kijött amelyiket bevittem. Az egész szoba nagyon nyomasztó volt.

Gyújtottam egy gyertyát és kértem a szoba megtisztítását, fénnyel feltöltését és az ártó dolgok eltűnését. Utána még égett a gyertya, akkor láttam, hogy az egyik macska ugyanaz amit korábban bevittem, fent volt az egyik szekrényen bent a szobában.

2017. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!