Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezek jelek, vagy csak beképzelem?

Ezek jelek, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem olvasgatni a démonokról. Eléggé érdekel a téma, és már magamban kezdtem meggyőződni, hogy mi van ha nem is annyira gonoszak mint ahogy a biblia és az emberek beállítják, mert segítenek az embereknek cserébe dolgokért. Olyanok mint bármelyik ember aki szívességet tesz nekünk, csak ők sokkal hatalmasabbak és erősebbek. Ezen gondolat akkor kezdett megfoganni bennem mikor egy démonról olvasgattam és ahogy kiejtettem a nevét gondolatban elfogott egy kellemes biztonságérzet.

Szóval a furcsa dolgok:

A hűtőnk tele van hűtőmágnesekkel és reggel egy bárány forma leesett mielőtt kinyitottam volna. Próbáltam kétszer is visszarakni de mégis lecsúszott. Aztán a hűtő sarkában ott volt számokból kirakva a 666 (oké a húgom szokott ezzel a számmal szórakozni a hűtőn de akkor is fura)

A másik. Reggel gondoltam oké akkor ha léteznek és nem olyan gonoszak akkor segítsenek, hogy ne kelljen törinél felelnem. És törinél mikor felelnem kellett volna kicsengettek. Töri után két órán keresztül olyan fáradtság és kimerültség kapott el mintha nem 9-kor hanem 1-kor feküdtem volna le.

A harmadik meg csak annyi, hogy mikor inni akartam és beleszagoltam a pohárba benzin meg valami egyéb furcsa szaga volt.

Igazából nem tudom minek betudni ezeket, szóval ha tudtok valami reális magyarázatot akkor várom


Kössz ha elolvastad a litániát és ha válaszolsz.



2017. jan. 27. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Bekèpzeled. A szó szoros èrtelmèben èletre hívod a kèpzeleteddel. A tulajdonságok amiket rávetítesz megfelelnek egy egy elem egy egy pólusának. Èleterőt adsz neki azzal, hogy igazinak gondolod. Láss csodát az is lesz. Ez tök logikus, bár a logika információval működik aminek a megszerzèsènèl ott az ítèlkezès ami a világi pèldák gyümölcse.
2017. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem hinnék benne nem is történne ilyesmi?
2017. jan. 27. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Patologikus asztétáidat vizsgálva rájöttem, hogy te aggraváló fellációval rendelkezel. Furdulj fercselhez üstöllést!!
2017. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, làtod-e èrzelmèt fitogtatni a szókincsed?
2017. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
K*
2017. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Troll
2017. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az ilyesmi mindig jó kérdés, mert igen, elég gyakori, hogy csak saját magadnak képzeled be, viszont lehet egy jel is. Nagyon nehéz megállapítani, hogy melyik is az, ha gondolod írj privát üzenetet.
2017. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem tartod valódinak ès nem szemèlyesíted meg, akkor elhalványul ès eltünik
2017. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fakkensajsze ***** válasza:
Huh kesso van aludni kene mar xd gyors leszek.spirits of erdu. Mindent megtalalsz .satanista vagyok 1xmar ideztem demont h segitsen nekem es nem ette meg a lellkem stb..azert faradtal el mert segitett neked es ami energiajaba kerult h segitsen azt visszavette ilyen egyszeru..amugy tenyleg jo lenyek csak olcass utanna en mar alszom xd ;D 21f
2017. febr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!