Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » SOS! Hibát követtem el, mi a...

SOS! Hibát követtem el, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A helyzetem a következö:Édesapám sújos beteg volt,(daganat),adtam neki 3 kristályt(ametiszt,hematit,hegyikristály),mert azt olvastam,ezek segíthetnek.A párnája alatt volt mindhárom,a halála pillanatában is.A temetés után viszadták nekem a kristályokat,én pedig valahová ledobtam,(itthon).Elég kicsik is voltak,azóta sem találom őket,viszont sok negatív dolog történik itthon,(minden eltörik,meghibásodik,kiég,elázik,stb,stb)Nemrég hallottam,hogy ezek a kövek eléggé felveszik az energiákat.Lehet ez összefüggésben?Ha sikerül megtalálnom a köveket,mit csináljak velük?

2017. febr. 23. 01:34
 1/5 Rumi bátya ***** válasza:
100%
Törd szét őket legalább ketté.
2017. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főzz belőlük pálinkát
2017. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rumi bátya ***** válasza:
Ezt tényleg komolyan irtam. Törd össze őket
2017. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki kőll belülük szabadítani az energíát .

Nyisd fel őket ! Vagy a' kistóba a' kövekkel .

2017. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fakkensajsze ***** válasza:
Baratom rohadt gyorsan kerísd elő és vidd el valahova ami jo messze van tőled..:)
2017. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!