Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést lehet 2...

Szerelmi kötést lehet 2 mágussal is egyszerre csinálni akár? Biztosra akarok menni hogy a párom vissza kapjam

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Te tényleg elhiszel ilyen marhaságokat? :D
2017. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Eleve ne csináltass kötést, még eggyel sem...vonzást, behúzás, teremtés a járható út, ha a pároddal összeilletek...két mágussal meg pláne ne dolgozz, az energiák össze fognak keverednek. Ne csinálj hülyeséget! keresd meg Végh Esztert, neki van ilyen képessége, hogy meg tudja mondani, egyáltalán van-e értelme vonzást csinálni és dolgozni a pároddal való közös jövő megteremtésén...utána pedig sok munka,hogy igazi valós kapcsolat legyen....Nekem bejött Eszterrel, de hosszú hónapokig dolgoztunk rajta, mire célba értem. De most életem legharmónikusabb kapcsolatában élek. Nem csináltattam kötést...nem a személyt kell megkötni, hanem azt a társat bevonzani, aki mellett tényleg boldog leszel
2017. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
Végh Eszter reklámját olvashatták, tisztelt olvasók! :D
2017. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!