Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy a Matthew...

Lehetséges, hogy a Matthew hurrikánt egy démon idézte elő, akinek a pofája kirajzolódott benne?

Figyelt kérdés

Régen több helyen olvastam és mondták is wiccák, hogy ha démon idéz elő valamit pl egy természeti katasztrófát, akkor gyakran megjelenik benne és kirajzolódik magában a jelenségben. Olyan ez, hogy mivel a démon is energialény egy porviharban amit előidéz benne van, hisz ő csinálta ott van benne és a porszemek pályája módosul a szokványostól mert a démon energiája táplálja ezeket a részecskéket, de közvetlen a démon mögött már nem lesz részecske, mert az energiája megszűnik. [link]


Ugyanígy lehetett ez a Matthew hurrikán esetében? [link] Ez a démon, akinek a pofája látszik idézte elő?



2017. márc. 11. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Látjátok gyerekek?! Ti is ilyenek lesztek, ha nem figyeltek oda földrajz órán
2017. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
No jó, jó! - de a többit?
2017. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
A bárányfelhő birkáinak ki a tulajdonosa?
2017. márc. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Valójában egy démonpillangó szárnycsapása idézte elő a Föld túloldalán. Amit a képen látsz a pillangó egyik szárnya.
2017. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

> A bárányfelhő birkáinak ki a tulajdonosa?

A csillagszemű juhász!

2017. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg ARCA rajzolódott ki, nem pofája, te tiszteletlen gecsi.
2017. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak embernek van arca az állatnak pofája van ! A démon meg állat, mert nem ember ugye. Különben is mit tiszteljek egy démonban, aki hurrikánokat csinál ? észnél vagy te?:XD.
2017. máj. 10. 20:09
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

"A démon meg állat, mert nem ember ugye."

Ezek szerint a növény is állat a kövek is állatok és még a levegő is. Látom, te nem csak földrajz órán nem figyeltél, de a bioszról is folyamatosan ellógtál.

2017. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Talán tiszteld az erejét, amivel hurrikánt tudott létrehozni?! Vagy te is létre tudsz hozni hurrikánokat?

Mellesleg a démonok nem állatok. A tiszteletlenséggel párosuló tudatlanságod veszélyforrás, legalább az egyiken állíthatnál.

2017. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint a növény is állat a kövek is állatok és még a levegő is. Látom, te nem csak földrajz órán nem figyeltél, de a bioszról is folyamatosan ellógtál"


Te hülye vagy! :XD. Ki beszélt itt növényekről vagy kövekről? Pofájuk az állatoknak van, az embereknek nincs. A démon meg állat, nem növény sem nem kő. Veled ellentétben én kijártam mindeniskolát pajtás.


"Talán tiszteld az erejét, amivel hurrikánt tudott létrehozni?! Vagy te is létre tudsz hozni hurrikánokat?

Mellesleg a démonok nem állatok. A tiszteletlenséggel párosuló tudatlanságod veszélyforrás, legalább az egyiken állíthatnál"


Én nem tudok, de ha tudnék sem akarok emberek tízezreinek életét nyomorba dönteni, ami a küldetése egy démonnak. Nincs semmi tisztelni való benne, csak megvetni lehet az ilyen cselekedetet. Nem vagyok tiszteletlen, csak kimondom a tényeket. Kinek veszélyforrás ez? Tanulhatnátok vagy jobb ha csendben maradtok ;D.

2017. máj. 19. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!