Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám felnyitni a...

Hogyan tudnám felnyitni a 3dik szememet?!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogyan illetve milyen módszerrel tudnám felnyitni a 3dik szememet?Avagy (Spirituális szemet).Akik nem hisznek az ezotériában és ennek több ágazataiban azokat szépen megkérném arra hogy kerüljék el ezt a kérdést :) Mivel nem szeretném,hogy olyan választ kapjak a kérdésemre mint például,akkor miért nem használok drogokat vagy egyéb tudatmódosító szereket és ennek társai :)

#harmadik szem #felnyitás #Spirituális Szem #természetfeletti lények érzékelése.
2017. márc. 13. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Ezt minden héten megkérdezed? Próbálkoztál már vésővel?
2017. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minden héten? :D Már bocs,de nekem eddig ez az egyetlen egy kérdésem ami erről szól,szóval lehet hogy másvalakivel keversz.
2017. márc. 13. 18:34
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
A helyedben én nem tenném. Nagyon hülyén néznél ki három szemmel.
2017. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ugyan már :D Ahogy látom itt nem nagyon fogok olyan választ kapni,amire számítottam :/ Nem is csoda,mivel sok itt a troll,na meg akkor én vagyok a Jáááánííí mert beszóóótam oszt akko én vagyok a TOP1 meg az Atyaúristen :D
2017. márc. 13. 18:54
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Hidd el nekem egyszer volt ès alig vàrtam hogy eltűnjőn. Pont a 2 szemem kőzt nőtt ki egy pattanàs. Làtni nem làttam vele de ott volt..
2017. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon vicces volt,röhög a vakbelem.
2017. márc. 13. 19:36
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy hol kéne kinőjön a harmadik szem?
2017. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az nem nől ki,mivel láthatatlan azért írtam azt,hogy spirituális szem :)
2017. márc. 13. 20:33
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha láthatatlan, akkor honnan tudod, hogy még nincs ott?
2017. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hidd el addig jó míg nem látsz vele . Én megnyitottam de nem írom le hogyan nehogy kedvet kapj rá mert veszélyes volt . Én túléltem de te nem biztos . Sokmindent láttam és tapasztaltam többek között akik itt rekedtek evilágban azaz akik nem jutottak fel a mennybe . Elég volt utána egy spirituális pappal lezáratni a dolgokat szóval ne kísérletezz vele hagyd a fenébe nincs olyan amit érdemes lenne látnod .
2017. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!