Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az, hogy ha valakit...

Miért van az, hogy ha valakit közelebb akarnék engedni, kinyílik a harmadik szeme?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
A milye?!
2017. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

De jó! Neked nyitva van?

Fizikailag vagy érzelmileg? És utána nem jön közelebb?

2017. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Jobb ha kerülöd a mutánsokat. :D:D
2017. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hangokat, szellemeket kezdenek látni, megváltozik számukra a valóság...
2017. márc. 27. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mit árulsz nekik? :D:D:D
2017. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

:DDD

Szerintem ezt a pejot csinálja.

2017. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudtam, hogy azt hívják harmadik szemnek is, de mindegy. Ez egy természetes folyamat. Ha egy fiú és egy lány közelebb kerülnek egymáshoz, akkor szexuálisan felizgulhatnak. Ez okozhatja, hogy a szex megkönnyítése miatt a lánynak kinyílik a "harmadik szeme". Neked ilyenkor kell használni a varázspálcádat.
2017. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a harmadik szem Mágikus Felnyitogatója.
2017. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Lehet hogy röhögtök, de bizonyított, hogy vannak ilyenek! Sőt tovább megyek, és akik ebben nem hisznek azok olvassanak utána, de ki is röhöghetnek! mindenki képes valamire!!! Csak sokan hülyeségnek tartják, vagy már annyira hétköznapi számukra, hogy észre sem veszik!


Mindenkinek azt ajánlom, hogy figyelje az életét! Mi az amikor valamit megúszik, vagy valamiért pont ott van ahol! Jó időben rossz helyen, vagy fordítva!

Én például hiszek abban, hogy ez így van! Persze ennek tudat alatt kell történnie, ahhoz, hogy valóságos legyen!


Mint amikor valaki leszáll a vonatról és az fél úton kisiklik, meg hasonlók! Igen erről szól a Végső Állomás című film is! Vannak olyanok akik előre megérzik a veszélyt, persze mikor ez történik, még nem tudja, hogy ez történt, de megtörténik!


A valóságban is vannak olyanok, hogy leszállt valaki a repülőről, mert rosszul érezte magát!


Ez persze csak annyit tesz, hogy az emberi agy mint egy 90% a ismeretlen jellegű a tudomány előtt, tehát ki tudja, hogy mire nem képes egy ember, az által, hogy az "megérzésnek" nevezik!


Persze nem azt mondom, hogy a kérdező nem hülye(bocs) csak azt, hogy igenis lehetséges hasonló dolog!


Amúgy ha igaz amit írtál, akkor lehet, hogy valami rossz dolog történt veled, és te tudat alatt kiterjeszted azt másokra! Vagy rajtad keresztül akarnak a (hülyén fog hangzani,de keressél rá bátran, mert tényleg létezik!(vagy nem XP)) "túlvilági lények" kapcsolatba lépni az emberekkel! Figyeld meg az életed te is!


Ha ez egyáltalán igaz! Amit azért kétlek! Például nekem ebben a pillanatban kezdett el hasogatni a fejem, miért van ez!? Hirtelen jövő, hirtelen menő szúró fájdalom a fejem tetején! 2 szer 3 másodperc és ennyi volt, mint ha sohasem lett volna, pedig eléggé csak hogy beleszúrt!(lehet kételkedni egész nyugodtan, de csak annak szól, aki spirituális annyira nyitott, hogy nyitott legyen mindenre!!)


Mint például azt is, hogy miért pont a Lucifer nevet választottad!?

Megmondom őszintén én regisztrálva vagyok a Gyakorikérdések.hu ra, és ugyebár jönnek ezek az E-mail ek, hogy ezek, meg azok miket írtak. Na ezeket a leveleket egyenesen a kukába küldöm, de nem ma!!! Hogy miért néztem meg azt nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy ez sem véletlen!!! Pont e miatt!

De visszatérve a nevedre! Ez 2 dolgot jelenthet!


1.hogy csak hülyeségeket írogatsz ide aztán semmi értelme sincsen, mert hantázol össze-vissza!


2. Hogy pont véletlenül ezt a felhasználónevet választottad magadnak valamelyik Online videó játékban!

Legyen az CS. WOT LOL teljesen mindegy! (vagy valahol máshol!)

Ha ez utóbbi, akkor nem véletlen! Ha nem, akkor meg bizony hantázol véleményem szerint!

2017. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak szépítettem, túloztam, kihagytam pár dolgot és általánosítottam...kb ennyi.
2017. márc. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!