Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fénykép és név alapján megtudj...

Fénykép és név alapján megtudják mondani van-e rajtam rontás vagy áok? Normális válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg, nincs.
2017. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Ha még nem rontottak meg akkor nincs rajtad.

(Régi keleti bölcsesség)

2017. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide fotót és megmondják.
2017. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szenes43 ***** válasza:

Akkor kell ezzel foglalkozni ha konkrétan akadályoz valamiben az esetleges rontás vagy megnehezíti az életed. A kíváncsiságból érdeklődő gondolat megteremheti önmagad által is.

Amennyiben elfogadod hogy privátban adsz támpontokat (keresztnév,életkor,lakhely...) én rákérdezek és privátban leírom az eredményt. Fénykép nekem nem kell. Ez ne legyen már nyilvános!

2017. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 pagi2000 válasza:
Egészen biztos, hogy van rajtad átok vagy rontás, ha ilyen ökőr kérdéseket tudsz feltenni
2017. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szenes43 ***** válasza:

pagi2000, mikor az embert sorozatos balsikerek érik azért csak csak elgondolkozik hogy azt mi indokolja.

Annyit biztosan ki lehet szűrni némi kutakodással hogy van e a közeli vagy távolabbi ismeretségi körében olyan aki azon munkálkodik hogy minél negatívabb hatások érjék.Akkor már fel tud készülni az illető hogy ez ellen fellépjen.

Természetesen megelőzi ezt egy saját kontroll hogy nem magában van e a hiba.

2017. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 pagi2000 válasza:

Szenes43


Az életed sokmindentől függ, genetikától, családodtól,neveléstől, megszerzett tudás,sport,milyen emberek vesznek körbe, milyen maga a rendszer és a társadalom,a média, káros szenvedélyék stb, Ha sorozatos balszerencse ér, annak van valós oka, egész jelentéktelennek tűnő dolgok is képesek az idegrendszerre nagativan hatni, ha sokéven át el kell viselni, hiába hiszed azt hogy ezt már megszoktad. Átok, rontás, hit csak menekülés a valóság elől, kapaszkodó, remény. Az értelmes gondolkodó ember nyitott szemmel jár, megfigyel, kutatásokat végez, megprobálja mégerteni a dolgokat, mindennek megvan a miértje,csak sokszor nagyon nehéz megtalálni, az emberek többsége nem szeret gondolkodni, inkább kapaszkodókat keres, amitől magyarázatot vár

2017. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ÉrettFfi válasza:
Fénykép nélkül is megmondom, egyszerűen hülye vagy.
2017. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szenes43 ***** válasza:
Érett férfi te még nagyon félérett vagy hogy így odavetsz egy lehülyéző megjegyzést.
2017. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem van rajtad rontás. Innen érzem a lélekcsakrafolyamhullámaidból, hogy nagyon megromlott a negyedik négyzetököl spirit folyamod csobogtató rendszere. Szerintem fordulj ezotériai boszorkányúrhoz minnél előbb!
2017. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!