Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötésnek milyen...

A szerelmi kötésnek milyen negatív következményei vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyet csinálni, csak olvastam róla, hogy nem szabad csinálni, mert rossz vége lehet. De mik történhetnek?

2017. máj. 16. 13:24
 1/10 anonim válasza:
58%
Kiürítik a pénztárcádat. Mikor veszitek már észre hogy az ilyesmi csak erre megy ki?
2017. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Először is, lélek szinten a halálod utáni elbírálás során bünteted meg magad azért, mert más szabad akaratát megszegted, ami komoly bűntett.

Fekete mágiának minősül, amit most nem igen részleteznék, sajnos túl sok lenne a magyarázat ehhez.

A szerelmi kötés nem holmi fogom magam és megkötöm a másikat mert azt akarom tevékenység, hanem két tiszta szívből egymást szerető ember közötti őszinte és szabad akaratukból megköttetett lelki egyezség, melyből fakadóan a két fél haláluk után is egymásra talál, hiszen úgymond lélek szintű házasságuk van.

Az a kicsinyes kihasználás amelyhez az emberek ezt felhasználják, az a legszörnyűbb.

Azért, mert ebből más nyerészkedik, az megint más téma, ha nem érted a kérdést és nem tudsz rá normálisan válaszolni, akkor ne válaszolj, kedves első válaszoló!

Nem jó ezzel játszadozni, durva büntetés lehet belőle, ha érdekel ez bővebben, akkor privátban leírhatom, de az hosszú lesz.

2017. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

De te is 2. , hiába okoskodsz itt , mert ilyen nincs !!!

Hiába próbálod magad olyan nagy sarlatánnak beállitani, csak a hiszékeny , naiv embereket tudjátok hülyére venni.

Azokat akik lelki betegek, sérültek azokat lehet megvezetni.

Normális, egészséges embert nem lehet ilyen hókusz -pókusszal el kábitani, és megvágni pénzzel.

2017. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Hát nem tudom, én teljesen normális embernek hiszem magam, illetve tudom hogy az vagyok, mégis érdekelnek és hiszek ezekbe a dolgokban. Úgy gondolom ez mindenkinek a maga döntése, hogy ki hisz benne és ki nem. Mi, legalábbis én, nem nézek le olyanokat akik nem hisznek benne, és nem is akarom rájuk erőltetni. Megjegyzem, ateista vagyok.
2017. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Normális ember nem hisz a középkori babonákban!
2017. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 2. válaszoló, légy szíves írd meg privátban, amit tudsz. Nem baj, ha hosszú lesz. Tudom, hogy ez fekete mágia, ezért nem akarnám kipróbálni. Ezért teszem fel itt a kérdést, hogy ha valaki ilyet csinálna, annak mik lennének a következményei.
2017. máj. 16. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Megmondom, mik a negatív következményei. Tegyük fel, hogy létezik szerelmi kötés, és tegyük fel, hogy valaki képes megcsinálni neked.

Nos, felébredtek reggel a pároddal, ránézel, ahogy a reggeli kávéját kortyolgatja, és az jut az eszedbe, hogy ez a pasi nem miattam van itt, nem én fogtam meg, nem én érdeklem, nem azért szeretett belém, ami vagyok, hanem egy hülye szerelmi kötés áldozata.

Mondd, mit éreznél akkor? Boldog lennél azzal a férfival? LÓFA52T!

2017. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

a kötés ha sikerül, nem szokott csak pénzkidobás, de az esetek 1%-a-ban sikerülhet.

A kötés megmarad és nem bomlik. Hiába akartok már szakítani. Nem lehet.

Sőt, a következő életekben is kötve lesztek.

Az lesz ám a prostituáltnagy viszony! Strici és a nője.

2017. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
40%
Hey boss! Its too much cancer!! Its time to stop
2017. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
9# ey boss can i have de pusi pls?
2017. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!