Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik egyáltalán az "eredeti...

Létezik egyáltalán az "eredeti necronomicon? "

Figyelt kérdés
Ilyeneket hallani, hogy bele lehet őrülni ha elolvasod, meg meg is halhatsz, meg mindenféle pletykát mondanak róla össze vissza. De teljesen olyan mintha csak egy nagy humbug lenne az egész, és mindenki nagyon szeret okoskodni hogy ááá igen, én aztán tudom, hogy ha az igazit elolvasnád akkor mi lenne, de hát biztos hogy nem fogod megtalálni sehol!!! Oké, de arról akkor van valami feljegyzés, hogy valaki elolvasta, vagy bármi?
2017. júl. 25. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A legpontosabb leírás amit eddig találtam a következő: [link]
2017. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nem, az egész egy író (Lovecraft) találmánya.
2017. júl. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha lètezne is. Az èrdeklődők 99%-a úgy bambulna csak rá, mint egy 1. Osztályos kisgyerek a főiskolás dolgozatra.
2017. júl. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Lovecraft találta ki. Ezt sok könyvben le is írják. Nekem most van egy 3 kötetes Lovecraft összesem. Abban vannak a novellákon kívül levelezések, értekezések. Benne van a Necronomicon története is.
2017. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen, létezik, privátban küldöm (de csak angolul).
2017. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez a könyv volt a Gonosz halottak című filmben ?
2017. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!