Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igazi boszorkányok leszármazot...

Igazi boszorkányok leszármazottja vagyok, és ha igen öröklődik?

Figyelt kérdés
Az én ük-ük nagymamám Sophie Daur romániában élt ahonnan "boszorkányságért" elűzték,Magyarországra jött és Elek városban telepedett le.Három lány volt Anna,Roza és "Tuca".Dédmamám anyukája Roza nem foglalkozott okkultizmussal (vagyis a húga által elszórt átkokat fel oldotta,de mást nem) mivel beleégett az "üldözés",de a család szerint jól értett a dologhoz,de a húga Tuca itt is folytatta amit kitanult az édesanyjától,nőknek rontott férfiakat,átkokat szórt stb....Miután az üknagymamám meghalt (nagyon fiatalon)Tuca néni segített felnevelni dédmamámat és két testvérét,neki nem voltak gyerekei....a városban a mai napig nem csak az öregek,de a fiatalabb generáció is ismeri az üknagynéném nevét... sőt még félnek is kimondani mint valami horror filmben...a családban sok mindenkinek vannak 1000%-ra pontos megérzései,fura dolgai,szinte minden kimondott szó beteljesül... elég filmbe illő a sztori,de érdekelne,hogy lehet ezt örökölni?

2017. júl. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom lehetséges. De ne reménykedj lehet hogy nem igaz.
2017. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyanyám és a nagynénéim tartanak ilyen tradíciókat,a szomszédnéni szerint nem rossz emberek csak nem normálisak XD elég sokan járnak mamához,hogy jósoljon,rontson,szerelmi kötésért,és vannak vissza járó vendégei is,de mindezek ellenére valamiért kételkedem... kértem h mutasson valamit erre kinevetett,azt mondta nem fog semmit sem bizonygatni.De ha tudna valami érdekeset,nem tom mit pl.: hálót vetni mint pókember,vagy kame-hame-ezni XDDDDDD akkor elhinném és én is megtanulnám szivesen xDDDDDDD
2017. júl. 27. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Egy szánalmas csaló csupán. Boszorkányok soha nem léteztek.
2017. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az én ük-ük ngyapám pedig boszorkányégető inkvizitor volt, azt mondom jöjjünk össze és élesszük fel a régi hagyományokat.
2017. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Jó hírem van. Az agybaj öröklődik. Jó esélyed van. :XD
2017. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az ükmamám lányának a fiának az unokaöccse egy witcher volt. Meg fog találni és kibelez
2017. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Gyönyörű családfa :)))))


A képlet az, hogy vagy örökölted és akkor tudnál róla hogy van ilyen képességed vagy nem örökölted és akkor minket nyaggatsz ezzel... :))))))

2017. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Kamu
2017. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
Ez kamu!!! nem léteznek boszorkányok XD
2017. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!