Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezhetnek ilyen képességek?

Létezhetnek ilyen képességek?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok amik emberi képességek,mert olyan nekem is van. Hanem,amik kicsit emberfelettiek. Olvastam sok honlapon,hogy a tudósok már így is sok meglepő dolgot tudnak csinálni,nem lenne meglepő,ha feltalálnának egy chipet ami emberfeletti képességekkel ruház fel. Olvastam,hogy 2020-2030 környékén LEHET hogy lesznek ilyen chipek,amik ilyen képességeket adhatnak: Sötétben látás,ráközelítés szó szerint valamire,meghallani pl egy párbeszédet akár milyen távol van,elektronikus eszközök gondolattal irányítása,egy mozdulat pl tánc le tudják majd az emberek bármikor,bárhol ugyan úgy leutánozni. Egy másik honlapon: Ezek még messze vannak,2030 után lesznek elérhetőek ami még nem biztos. Ezek a chipek: Repülés (bár,nem tudom mennyire magasan) láthatatlanná válás (nem teljes mértékben,csak 80% ennyire lehet valaki láthatatlan hogy ne vakuljon meg,és persze bármikor láthatatlanná lehetne válni) gyorsabb mozgás és kevésbé fáradékonyság (ezt értsd úgy,hogy az ember sokkal gyorsabban képes futni,és nem fárad el,csak egy bizonyos távolság után) telepátia (pl szólni akarsz a testvérednek aki nagyon messze lakik talán külföldön,és nem telefonnal veszed fel a kapcsolatot hanem az agyadban üzensz neki,ő is képes válaszolni tehát mint az sms olyan) gondolattal tárgyakat felemelni (csupán a gondolat erejével tárgyakat lehet magunkhoz juttatni,hogy a kisujjunkat se használjuk) Szerintem,a 2.honlap kicsit túlzás,bár a legapróbb részleteket nem írta le,tehát tegyük fel,van repülés az emberek világában. Lehet nem a madarakkal leszünk képesek repülni,hanem csak felemelkedni pl a házunk tetejéig.

2017. okt. 18. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mit tud ez a nő az itt felsoroltakból?

Repülés, láthatatlanná válás, telekinézia?


Ha finganom kell én is megérzem... csodák csodájára a kakálás előszele. Hatodik érzék :)

2017. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy chiptől, hogy tudna valaki repülni? Ahhoz kéne, még pár dolog, pl: felehajtóerő. A repülőgépek se a fedélzeti számítógép miatt maradnak a levegőben. Sok hülyeséget olvastam már itt, de ez eddig a csúcs. Asszem. Nah mára elég volt az internetből.
2017. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ezekhez chip. Ezek egy részét (telepátia és telekinézis) a Jedi tanfolyamon megtanultam. OKJ-s! Papírom is van róla. Most a fénykardomat akarom elkészíteni. De nem tudok cyber kristályt szerezni hozzá. Esetleg ha van valakinek egy feleslegbe...
2017. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, én tudok neked kristályt intézni, azt nem tudom, hogy cyber-e, de itt a telepen nagyon rajta vannak, úgyhogy nem lehet szar cucc.
2017. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Théta healinggel megtanulhatod a telekinézist.
2017. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a chip ès a repülès gondolata nem olyan, mint az elkèpzelèse róla itt sok embernek. Ha ez a chip sikerrel olvassa az agy jeleit, akkor egy repülőt is kèpes lehet a használója vezetni. Láthatatlanná egy chiptől nem fog változni senki az biztos. A láthatatlanság viszont kivitelezhető.
2017. okt. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké,nem azért írtam le,csak ezt olvastam.. :/ És arra voltam kíváncsi,hogy szerintetek lesz-e ilyen..
2017. okt. 19. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!