Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok megbízható, hiteles...

Tudtok megbízható, hiteles oldalakat, amik átok, rontás küldésével, levételével foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Én nem találtam eddig semmit és informálódni szeretnék egy hiteles forrásból.

2017. nov. 8. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
olyat tudok ahol fizetni kell kártyával és küldik/leveszik a rontást, az jó?
2017. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thoomas26 ***** válasza:

Ilyen oldal nincs. Úgy értem, ami megbízható, hiteles volna. Ugyanis olyan nem létezik, hogy átok levétele. A küldésével meg jobb, ha nem próbálkozol.

Az átok egy negatív gondolati energia, egy adott személynek "címezve". Azonban minden átok csak akkor képes hatást is kifejteni, ha az illető ezt a tudati- és lelki állapotával azt lehetővé teszi. Tehát amennyiben van rajtad, azt kizárólag magad tudod semlegesíteni. Pozitív gondolatokkal, érzésekkel, életszemlélettel, lelkiállapottal.

Amennyiben másnak küldesz pedig, számolnod kell azzal, hogy az elsősorban rád fog hatni.

2017. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan oldalak között, amik ilyen kitalált marhaságokkal foglalkoznak, nincs hiteles.
2017. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én 50000 Ft-ért leveszek bármilyen átkot, rontást, csak annyi a dolga, hogy elküldi a pénzt és 5 percen belül megtisztul mindenféle gonosz mágiától. Ne habozzon, igényelje most ezt a teljes körű átoklevételt. Ha még ma rendel, akciós áron, 39990 Ft-ért részesülhet magas színvonalú szolgáltatásunkban. És ez még nem minden! Ha 20 percen belül elküldi rendelését, kap még egy átoklevételt grátisz, azaz teljesen ingyen, amivel meglepheti családtagját vagy ismerősét! Jól hallotta, ha most azonnal rendel, ezért a hihetetlenül kedvező árért nem egy, hanem kettő átoklevételt kap.
2017. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, túl sok teleshopot nézel éjszakánként xd
2017. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza -ők a levételével foglalkoznak
2017. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen weboldal. Akiknek ez fénymunkájukban van, nem csinálnak weboldalt. Sors vezérli embereket hozzájuk. Ismerek ilyen embereket. Ha fény alapú szándékod van, írj rám.
2017. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megbízható hiteles oldal nincsen, viszont ismerek egy embert akitől sokat tanulhatsz, ha szeretnél ilyet tanulni írj nekem egy levelet és megadom az elérhetőségét
2017. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!