Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek hogy a mágia jó?

Figyelt kérdés

Ezt nem értettem soha.

Mindig is úgy gondoltam, hogy a mágia/fekete mágia ROSSZ! Hogy maga az ÖRDÖG műveli ezeket, hogy az ÖRDÖG szokásai, gonosz tettei, amiket az emberek is csinálnak...

Pl a szerelmi mágia vagy mi. Az is olyan átok hülyeség féle, nem? Hisz most minek csináljuk ha a másik fél nem is akarja? Mekkora egy hülyeség már. És gonosszág. Hisz látom itt az oldalon hogy kérdezik milyen szerelmi mágiát/kötést tudtok stb. Ez milyen hülyeség? Ebben mindenhol csak az ördögöt látom. Persze ugyanezt gondolom a jóslásról is. Az is egy nagy hülyeség és csalás. Milyen hiszékenyek az emberek... Az is csak az ÖRDÖG műve. És ezt Isten is megmondja, hogy senki se tudja a jövőt! A világvégét is csakis ő tudja hogy mikor lesz. Sok hülye mégis megmondja hogy ekkor, meg amakkor lesz. Persze sose találják el.

Én nem értem hogy miért hisznek az ilyen sok rosszban az emberek. Ne hidjétek hogy én nem hiszek semmiben, én is hiszek a szellemekben stb, de nem az ilyen mágiában!!!

Van aki már belebolondúl a jóslásba is, vagyis hogy már egy csomó pénzt költ el miatta...

Én ezt komolyan nem tudom megérteni. És csak sajnálni tudom emiatt az ilyen embereket, akiket ennyire betud környékezni az ÖRDÖG!

Sajnálom ha ezzel most egyeseket nagyon megsértek, és most biztos jönnek a rossz kommentek ezektől az emberektől, de az én véleményemet úgyse lehet megváltoztatni erről!



2017. nov. 18. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Én vagyok az ÖRDÖG! Jobb ha vigyázol...
2017. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Én sátánista vagyok és azt megmondom hogy csak a bibliába gonosz a sátán. A mágia nem rossz csak ha az emberek rosszra használják!
2017. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Az nem jut senkinek sem eszébe, hogy nem létezik mágia?
2017. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
3-as ameddig nem tapasztaltad nem hiszed el.
2017. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem se létezik. ://
2017. nov. 18. 15:38
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Akkor mond el a tapasztalatod, ó nagy bölcs mágus.
2017. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem se létezik. ://"

És az még nem jutott az eszedbe hogy se Isten, se a Ördög nem létezik?

2017. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az nem! Én hiszek bennük, hisz hívő vagyok :)
2017. nov. 18. 17:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Istennek a csodatevései, Jézusnak a csodatevései, azok mágiának számítanak?
2017. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem! Én hiszek bennük, hisz hívő vagyok :)"

No, hát így vannak egyesek a mágiával, szerintük a mágia jó és kész.

2017. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!