Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Villás Béla hiteles spirituáli...

Villás Béla hiteles spirituális ember, igazakat mond?

Figyelt kérdés
Néztem, és rengeteg előadása van fent Youtubeon. 99%ban igaznak és értékesnek tartom amiket mond, abszolút hihető és logikus, erkölcsileg is helyes, de minden előadásában van 1% akkora marhaság vagy valótlanság, amitől mindig elkezdem megkérdőjelezni a többit.
2018. ápr. 22. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogyan teszteld le a valóságuk tartalmát ? A hit is kétélű mert ha nem tapasztalod meg egy állítást sem az ellenkezőjét vakhitbe estél ... A tag olvasott rengeteget és mindig újat tanul , de ez mind lexikális tudás . Van vaj a fején több ügy miatt . Csaló . Aztán azt állítani hogy ők Krisztus követei mert a bibliai bizonyíték mellettük az hogy ördögöket űznek . Akkor mutassanak csodát minimum pl vízen járást egyebeket mert Jézus azt mondta akik ő utána jönnek sokkal nagyobb dolgokat tesznek és holtakat is támasztanak ...
2018. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Aztán a fanatizmusa és erőltetett térítő előadás módja óva intő , kizárólag ők vannak a tuti ösvényen . Üzlet , mennyire törvényes számomra kérdéses .
2018. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De a lexikális tudása az igaz, működik, amiket tanít?

Mindig azt mondja, hogy ne higgyük el neki, hanem próbáljuk ki magunk is.

2018. ápr. 22. 15:52
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Működik Szabó Péter Kasza Tamás módszere ? Nem , ők gyarapodnak a buták meg sorban állnak hogy fizessenek a mesékért .
2018. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ők nem mesélnek semmilyen lexikális tudást, csak motiválják az embereket.
2018. ápr. 22. 16:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem őt, most belenéztem néhány előadásába, hogy értelmes választ tudjak írni. Az én tudásom szerint nem mondd igazakat. A legtöbb ilyen személy nem direkt "hazudik", ők is csak azt mondják, amiben hiszek, amit tudnak, gyakran jó szándékkal.

Amit én hallottam tőle olyan általános kliséket, és butaságokat tartalmazott, amiket ha egy bármilyen belső körös személytől megkérdezel meg fogja neked cáfolni, függetlenül attól, hogy ismerik-e egymást, vagy sem.

2018. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg néhány konkrétumot írni, amiben nem volt igaza (az is jó, ha privátban)? Nagyon megköszönném.
2018. ápr. 22. 17:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
? Akkor miből merítik az infókat módszereket ha nem a leírt módszerekből ? Aztán mire is motiválnak ? Együgyűségre kapzsiságra és főleg arra hogy belépőt és kiegészítő kiadványokat tréningeket vegyenek tőlük DRÁGÁN .
2018. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, így van, de én 10%-ra tenném a marhaságot.

Higgy magadnak!

2018. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!