Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés

Ha vannak itt LaVey-i sátánisták, ti hogy értelmezitek a mágiát? Leírnátok egyszerűen?

Utánanéztem már interneten, de még mindig nem világos, hogy ez pontosan mit is takar. Azt tudom, hogy kétfajta van, a lesser meg a greater. De hogy az a kettő mire is hat ki, mit is jelent azt nem tudom megérteni. Valaki eltudná magyarázni érthetően?

Keress kérdéseket hasonló témákban: sátánizmus, mágia

máj. 16. 18:04  Privát üzenet  

A válaszok
Üdv, én is az volnék. Azt kérdezed miként írnám le egyszerűen? Lássuk csak... Nem hiszünk benne, szóval a válasz magától értetődő. 😏

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és akkor ezek?

[link]

7. Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained.

[link]

# 2/7Időpont máj. 16. 18:59 Privát üzenet
Ja, hogy azok..hmm..ö, nemrég vettem fel ezt az irányzatot, szóval...izé... Ne higgy el mindent, amit az interneten olvasol. A LaVey-ik nem szoktak mágiát használni nem is hisznek benne.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 20:20 Privát üzenet
hát ha a LaVey-iek nem használnak mágiát akkor már értem hogy miért csinálták ki LaVeyt egy szívrohamba torkolló átokkal más sátánisták.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 16. 23:21 Privát üzenet

Spirituális Sátánizmussal miért nem bróbálkozik senki?

az az igazi.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 17. 13:57 Privát üzenet
Lux morulus nevű felhasználó válasza:

Honnan veszed, hogy senki sem "próbálkozik" senki?

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 18. 21:48 Privát üzenet
Lux morulus nevű felhasználó válasza:

He-he. senki senem se nem se. He-he

Egy kicsit sok lett, a senki.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 18. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan 15 év körüli sátánista (nem lavey) aki komolyan is gondolja?
LaVey könyveinek vannak magyar fordításai? Csak mert van néhány sátánista gyülekezet, és kíváncsi vagyok, hogy nem kiadás jelleggel lefordították-e? Szeretném elolvasni a műveit.
Sátánista rituálékat tudnátok írni? Hatásukkal együtt
Tudnátok sátánizmussal kapcsolatos PDF-könyveket linkelni?
A sátánisták imádkoznak Sátánhoz? Itt vannak sátánisták? Írjátok már le hogy milyen nézeteitek vannak, hogyan gyakoroljátok a vallásotokat, az is érdekel hogy hány évesek vagytok...
Ha kötelezően Sátánistának kéne lenned, melyik ágat választanád és miért?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!