Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha vannak itt LaVey-i sátánist...

Ha vannak itt LaVey-i sátánisták, ti hogy értelmezitek a mágiát? Leírnátok egyszerűen?

Figyelt kérdés
Utánanéztem már interneten, de még mindig nem világos, hogy ez pontosan mit is takar. Azt tudom, hogy kétfajta van, a lesser meg a greater. De hogy az a kettő mire is hat ki, mit is jelent azt nem tudom megérteni. Valaki eltudná magyarázni érthetően?

2018. máj. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Üdv, én is az volnék. Azt kérdezed miként írnám le egyszerűen? Lássuk csak... Nem hiszünk benne, szóval a válasz magától értetődő. 😏
2018. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és akkor ezek?


[link]


7. Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained.


[link]

2018. máj. 16. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy azok..hmm..ö, nemrég vettem fel ezt az irányzatot, szóval...izé... Ne higgy el mindent, amit az interneten olvasol. A LaVey-ik nem szoktak mágiát használni nem is hisznek benne.
2018. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha a LaVey-iek nem használnak mágiát akkor már értem hogy miért csinálták ki LaVeyt egy szívrohamba torkolló átokkal más sátánisták.
2018. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Spirituális Sátánizmussal miért nem bróbálkozik senki?

az az igazi.

2018. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lux morulus ***** válasza:
Honnan veszed, hogy senki sem "próbálkozik" senki?
2018. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lux morulus ***** válasza:

He-he. senki senem se nem se. He-he


Egy kicsit sok lett, a senki.

2018. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de bedobok egy választ. Abból amit én olvastam az jött le, hogy lesser mágia alatt azt értik, hogy másokat befolyásolsz, siman, "emberi" módon, pl megtévesztéssel, csábítással vagy éppen kedvességgel. A greater mágia pedig nekem kicsit úgy tűnik, mintha ilyen homeopátia szerű lenne, csak rituálé formájában. Elültetsz egy gondolatot a tudatalattidban, ami utána tudtodon kívül befolyásol. Pl olvastam egy másik LaVeyan sátánista beszámolóját, aki olyan "pusztító rituálékat" szokott csinálni, amiben olyan tárgyakat pusztít el, melyek számára rossz emlékeket hordoznak, és a rituálé után jobban érzi magát, mert ezáltal sikerült ledobnia bizonyos rossz érzéseket. Vagy mondjuk úgy tudom még elképzelni, hogy meditálsz egy kicsit azon, hogy mit szeretnél elérni, csinálsz valami kellemes "rituálét", összeszeded a gondolataid és ezután fókuszáltabban tudsz azzal foglalkozni. Nekem ez jött le kb, de még én sem olvastam a sátánista bibliát, az valószínűleg jobban leírja.
2018. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!