Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Annabella jósnőnél csináltatta...

Annabella jósnőnél csináltattatok már szerelmi kötést hatott?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hatott nemm lehet, csak egyett.
2018. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem járunk mocskos csalókhoz.
2018. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Annabella csalónőnek fizetett már valaki azért,hogy semmi ne történjen azon kívül,hogy egy csaló gazdagodjon pár ezer ft-tal? Valahogy így akartad kérdezni,igaz?
2018. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En mar ugy el vagyok keseredve hog barmiben hiszek
2018. máj. 20. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Szia én tudok neked ajánlani egy normális valós boszorkányt, akinek hat a kötése minden esetben én is így kaptam vissza a volt párom és több ismerősömnek is segített. Írj privátban
2018. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha el vagy keseredve akkor akár változtathatnál is.

ja nem máson, magadon.

2018. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen én és undorító módon atvert
2019. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csináltattam, nekem sikerült. Igaz nem 2-3 hét alatt hatott amit ígért, hanem kb. 5 hét után, de együtt vagyunk és sokkal jobb lett a kapcsolatunk mint előtte volt és ez a lényeg. Teljesen esélytelen volt pedig, azt hittem sose látom már többet a páromat. Úgyhogy a sok hitetlennek itt vagyok én az élő példa, hogy márpedig a szerelmi kötés létezik. Csak nem mindenki tart ott agyilag, hogy megértse azt, hogy nem csak az létezhet amit lát. Mert akkor ilyen alapon nyilván eszük sincs mert azt se látják.
2019. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

CSALÓ,CSALÓ,CSALÓ!!!!!!

Fizess neki aztán nem foglalkozik veled előtte persze nyálaskodik!!!!!!

2020. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csaló vagy nem csaló... De ugyebár küld egy gyertyacsomagot és mantrázni kell. Egyszerű esetekben talán teljesen elég ez a mantrázás és akkor valójában nem beszélhetnénk fizetős kötésről. Ehhez tudni kéne, hogy miféle probléma volt.


Én felkerestem őt, rengeteg emberből csak ő válaszolt és igazából magától látott dolgokat. Nálam rosszabb a helyzet, tisztítás ellenére párom mentális állapota nem javul és negatív dolgokat hallucinál rólam. Ezért kerestem ilyet már végső lehetőségként. Orvos skizofrénnek mondaná, de valójában nem hiszi el és teljesen lezülledt.

2022. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!