Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A bőrváltó (skinwalker)...

A bőrváltó (skinwalker) hogyan keletkezik?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem. Az interneten azt írják a navahó sámánok (?) vagy boszorkányok egy típusa lehet skinwalker. Viszont most néztem egy skinwalker legendáról szóló videót, ahol azt mondják, hogy a fehér ember miatt jött létre egy skinwalker, amitől a navahó indiánok is félnek.

Most akkor a skinwalker mégsem a navahókhoz tartozik és nem is ember? Vagy többfajta skinwalker létezik?



2018. jún. 9. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Skin walker? Akkor nem bőr sétáló?


Ez is olyan hogy senki se tudja hogy jön létre, sokkal valószínűbb hogy valami torzszülött állatot néznek skinwalkernek.

2018. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mindent tükörfordítani kéne.
2018. jún. 9. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a navahók nem nagyon beszélnek róla a fehéreknek mert kívülállónak tartják őket. Meg elvileg ha beszélsz róluk akkor növeled a kockázatát, hogy találkozz egyel.

Sok interpretációja van a legendának, de a legáltalánosabb az, hogy úgy keletkeznek, hogy sámánok vagy ilyesmik direkt azzá akarnak válni, és ehhez a leginkább tabu gonoszságokat kell elkövetniük, általában megölni egy szerettüket.

2018. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érem, köszi.
2018. jún. 9. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Mindenki tudja, hogy léteznek alakváltó Reptíliánok, köznéven gyíkemberek, de ilyen bőrváltóizék hülyeség, csak babona
2018. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

nem tudom hol hallottad, de skinwalker nem létezik.

ilyen természetfeletti vérfarkas, vámpír meg alakváltó meg mátrai fanyűvú meg stalker meg stbstb nem léátezik.

2018. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én láttam a börzsönyi jetit, nekem ne mondd hogy nem léteznek...
2018. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne léteznének? Azért, mert te még nem láttál egyet sem ezek közül? Attól, hogy valamit nem ismerünk, még létezhet.
2018. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!