Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megátkoztak? Lehetséges?

Megátkoztak? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Idáig az elmúlt hónapban /2 hónapban nagyon úgy éreztem magam pontosabban még mindig mintha semmi se menne, folyamatosan történt valami rossz, és elkezdtem azon gondolkozni hogy lehetséges -e hogy megátkoztak. Bár gondolom hogy ha így lenne akkor valahol valami furcsa dolgot kéne találnom,

Hát most nem tudom ez mennyire furcsa de biztosan bizaran néz ki.

[link]


Mármint ezek a hajszálak hat véletlenül nem hiszem hogy oda kerultek, és nem is az enyémek.


2018. jún. 17. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Mond, nem kötekedésből, de téged kezeltek bármikor bármelyik pszichiátrián bármilyen problémával?


Ha nem, akkor történt mostanában az életedben nagy törés, veszteség, vagy valami hasonló negatív élmény?


Szerintem hívd át legjobb barátodat, tesódat, haverodat, akárkidet, igyatok kávét, üljetek a teraszon, szobában akárhol, bambuljatok és elmélkedjetek. Beszéld meg vele és kérdezd meg mi erről a véleménye. Az átkot meg felejtsd el. Nem hinném, hogy olyan szerencsés legyél, hogy elátkozzanak...az nem túl gyakori dolog :)

2018. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust. olyan nincs, hogy megátkoznak valakit
2018. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a tiéd a hajszál, akkor szerinted hogy került oda? Persze, hogy valaki járt a lakásodban! Átok, nem átok, valaki bement hozzátok! De ne parázz, inkább hívd a rendőrséget, hátha ők találnak ujjlenyomatot.
2018. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak ilyen időszakok, el fog múlni.

miért átkozna el valaki? Befolyásos feketemágus ellenségekre tettél szert az elmúlt pár hónapban?

különben ki átkozott volna el?

a rivális osztály sátánistája?

2018. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, teljesen természetes manapság, hogy a csavarok hajat növesztenek. Legközelebb ne hajas csavart vegyél, mert amúgy is drágább!
2018. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó igazgatok van , amikor kiraktam ezt a kérdést én is úgy raktam ki hogy ezeket a válaszokat vártam szinte, és van igazság abban hogy körülbelül 2 hónapja alig vagyok a barátaimmal :/ , de amúgy meg soha nem szoktam beszélni a leg llelkisebb dollgokrol mert én egy vidám ember vagyok és tudom hogy sajnos velem az ismerőseim nagy része azért van mert bírja a humoromat , és hogy tele vagyok energiával.
2018. jún. 18. 01:26
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért azt úgy igazán szeretném tudni, hogy ki gondolta úgy, hogy 0%-ra lepontoz. Vagy nem értette mit akartam, vagy alapból gyökér.
2018. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!