Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy elhunyt ember volt a...

Egy elhunyt ember volt a lakásban?

Figyelt kérdés
Ahol régebben laktunk még kis koromban 12-16éves koromig,folyamatosan hangokat hallottam. Ha egyedül voltam, ha nem, ha csönd volt folyton a nagyszobából a nagyszekrényből hallottam egy fajta szuszogós hangot, mintha valaki aludna. De senki nem volt ott. A barátnőm átjött és ő is hallotta, és ugyan onnan. Lehet, hogy régi ház volt és régebben megölte ott valaki magát és ő "visszatért" ? Kérlek csak komoly válaszokat adjatok. 22/L
2010. jún. 16. 22:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%

Tudok egy jó elmegyógyászt, megadjam a számát?


//Bocs, hogy nem komoly a válaszom, de vazzeg!

2010. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Első: pedig komoly voltál, tényleg arra lenne szüksége :)
2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
mért meg tudjátok mással magyarázni? nem kell
2010. jún. 16. 22:47
 4/29 A kérdező kommentje:
*nem kell hülyének nézni.
2010. jún. 16. 22:47
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj, ha hangokat hallasz, az gáz. Meg kell nézetned magad.
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
37%
vagy egy farok-kúrára.
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
szellemidézés :D talán tud valamit segiteni :D márha hiszel az ilyenekben :) de szerintem a kérdés alapján igen :)
2010. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
régebben hallottam. Mióta másik házban lakom nem hallom. Csak abban a házban és csak arról az egy helyről jött. És nem hallucináltam vagy ilyesmi mert többen is hallották rajtam kívül. Lehet nyugodtan hülyének nézni, de ha valaki nem hisz az ilyesmiben kérem kíméljen :)
2010. jún. 16. 22:51
 9/29 A kérdező kommentje:
a szellem idézéssel csak az a baj, hogy nem mehetek vissza a házba, mert hülyének néznének kicsit :D
2010. jún. 16. 22:52
 10/29 BlackSword ***** válasza:
pedig lehet nem ártana beszélned egy szakemberrel, mert akár egy komoéyabb betegség előjelei is lehetnek... Lehet csak szresszes vagy... Nekem is voltak ilyen jellegű hakkomásaim... és mindig akkor amikor ki voltam merülve mentálisan, és már kezdett összemosódni a fikció a valósággal...
2010. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!