Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez egy átok? Hogyan szabadulja...

Ez egy átok? Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Nemrég a buszon rálépett egy vén cigányasszony a lábamra. Én mondtam neki, hogy ha mégegyszer megteszi, levágom a buszról. Ő elnézést kért és azt mondta, hogy ad nekem valamit. A zsebébe nyúlt, majd elővett egy marék port, és az arcomba fújta. Mormogott valamit, majd azt mondta, "tessék!" Ez mi lehetett?

2018. júl. 11. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Anthrax? Vagy a zsebében évek alatt porrá morzsolódott savanyúcukor? Vagy csak egy marék kosz? Ki tudja?
2018. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem egy random cigányasszony a képembe fújt volna valami retket ott helyben kiраsztam volna a csukott ablakon, aztán átkozódhatott volna a dzsuvás.
2018. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2018. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehánynám a hátát
2018. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
67%
Azért te sem vagy valami inteligens. Valaki rálép a lábadra és rögtön belekötsz. Ha nem egy cigány asszony lett volna hanem a te nagymamád/nagypapád? Öt is kivágtad volna a buszról? Ha átkot szórt rád azt már meg ne sértselek de csak magadnak köszönheted!!!!
2018. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudtam utána semmit sem csinálni, egyszerűen megdermedtem. Valami illatos-szagos por volt az. Nem tudom mi lehetett. Nyilván én is reagáltam volna, de annyira meglepődtem, hogy nem igazán tudtam semmit sem tenni.

Igen, ne taposson senki a lábamra, ha akkora hely van mellettem, hogy táncolni is lehet, az egész buszon kb 4-en lehettünk. Szerintem jogosan háborogtam.

2018. júl. 12. 00:37
 7/17 hastekide ***** válasza:
41%
szerintem csak be volt allva. ezert neked is oromet akart valahogy okozni, csak nem tudta mikent adhatna egykis anyagot, igy ezert lepett a labadra, hogy reagalj ra es hogy rad fujja az anyagot. most azota nem erzel valami jofele dolgot?
2018. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

LOL, ilyena filmekben van csak. Minek hordana magánál valami rejtélyes port?


kamu

2018. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Majd ha a pofádba fújok valami port, akkor mondogathatod, hogy kamu.
2018. júl. 12. 17:42
 10/17 Isten (apa) válasza:
Imádkozz gyermekem éjfélkor meghalgatom kérésed és leveszem rólad a rontást!
2018. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!