Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiát fejleszteni, tanulni...

Mágiát fejleszteni, tanulni hol lehet?

Figyelt kérdés

Régebb óta csinálok fura dolgokat.És ez egyértelműen mágia.Már rájöttem.Szeretném fejleszteni,jobban irányítani új dolgokat tanulni.

Sajnos ilyen tanfolyamokra személyes okok miatt nem tudok eljárni.

Van olyan oldal ahol tényleg az igazi mágiáról írnak?Sokat néztem de vagy abszolút kamu volt vagy teljesen nem olyan dolgokat írt le amiket én csinálok.Ha valaki szintén tanulni szeretne azzal,is szívesen dumálnék mert elmondhatnánk egymásnak a tapasztalatainkat.Olyanoktól várok választ akik hisznek benne.A trollokat meg leszarom, bár igazából örülnék nekik jót szoktam rajtuk röhögni😂



2018. júl. 22. 21:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Milyen dolgokat csinálsz?
2018. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
A szuperképességeiddel még nem jöttél rá, miért nincs olyan oldal, ahol a "valódi mágiáról" írnak?
2018. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%
Pubi a bio elveszi azt a csöppnyi eszed
2018. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
39%
Ha mágiát akarsz tanulni menj vissza a középkorba kezdj el ott érdeklődni és égessenek el te boszorkány :,D #troll egyébként nem hiszem h létezik szerintem csak lehúzás.Állj be néhány szektáshoz és imádkozz a sátánnak az az igazi mágia.XD
2018. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2es 4es 5ös szakadtam😂
2018. júl. 23. 00:19
 7/12 anonim válasza:
72%
Közvetlenül Hókuszpóktól.
2018. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VPeter90 ***** válasza:

Bár érdekes de a 2-es számú attól hogy nem annak szánta valójában tényleg nem írt h*lyeséget. Annó még az alapoknál én úgy "tanultam" hogy 1 érzés alapján meg tudtam mondani melyik oldal hasznos és melyik nem. Viszont így egészében ez téves. Amég nem tudsz asztrálra kimenni hogy az ottaniaktól tanulj, addig rá vagy kényszerülve a "kiskapuk" használatára. Erről bővebben nem írok, mert ha olyan erőd van mint tippelem, akkor már ennek a szövegnek az olvasása közben is látod magadban a képeket amik vezetnek majd az utadon. Nem mondom hogy írj rám nyugodtan, mert ha kérdésed van úgyis felteszed. Ha nem akkor meg úgy sem irnál.

További sok sikert, csak aztán évek mulva nehogy csalódnod kelljen :P

2018. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
www.roxfort.edu
2018. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Japp, várd meg a leveled, Harry :D
2018. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!