Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismer valaki olyan "varázslatr...

Ismer valaki olyan "varázslatról" ami megszünteti az emberben a szerelmet?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam,s közben eltelt 3 évnyi szenvedés a párom miatt aki már nem szeret.Egyszerűen nem tudok nem szerelmes lenni belé akármennyi rosszat tesz is ellenem.Annyira belebetegedtem már ebbe a dologba hogy állandóan beteg vagyok,sirok és sorolhatnám.A mindennapjaim szenvedésből állnák.Míg más szerelmi kötést akarna csinálni ilyen helyzetben hogy visszaszerezze a másik fél szerelmet,én nem vagyok ilyen igazságtalan hogy valakire kötést rakjak csakhogy újra szeressen.Viszont mar ezt akkor sem bírom így tovább.Szoval most választ keresek arra hogy van-e olyan varázslat ami kiveszi,megszünteti bennem a szerelmet.Kerem segítsetek.Koszonom.

2018. szept. 20. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

"Sokat gondolkodtam"


és csak ennyire jutottál? Nem lehetsz valami lángész...

2018. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Bárcsak lenne ilyen!!!!!

Sajnos olyan csodaszer, ami megszüntetné a szerelmet, vagy az érzelmeket, nemigen létezik. Maximum egy jó adag Xanax vagy Rivotil, de örökké az se tart...

2018. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Tuti hogy machináltál valamit ezoterikusan. Szóval ne tagadd, mert szerintem annak iszod most a levét.
2018. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tak ***** válasza:
3%

Szia kérdező!

A rossztól való megszabadulás vagy szerelmi oldás ugyan úgy működik,mint a kötés vagy egyéb nem hitetleneknek való dolog,keress ebben jártas embert,van.

Hitetlennek páljon ki a szája ha hozzászól off.

2018. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Van erre egy varázslat. Úgy hívják hogy más emberek megismerése.
2018. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Elengedés képessége a varázslat. ;) Ha esetleg még tartod vele a kapcsolatot akkor fokozatosan szüntesd meg. Egyre ritkábban találkozz/kommunikálj vele egyre kevesebbet, egyre felületesebben. Fokozatosan engedd el vele kapcsolatos gondolataidat és érzéseidet.


Az elmúlt 3 évből amúgy mennyi idő volt az ameddig jól működött a párkapcsolat és mennyi volt a szenvedés? Csak kíváncsi vagyok, hogy következetes munkával, tanulással, fejlődéssel mennyire lehetett volna megoldható a szenvedés oka.

2018. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tuti ellenszer az anyós.
2018. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindig próbálj teljesen a jelenben maradni! Engedd el a múltat.., ha pedig feljön valami emlék, és tudatosul benned - akkor próbálj megint visszatérni a pillanatba. Talán gyakorolhatsz is valami technikát hogy jól menjen ez pl zen meditáció. Minél jobban meg tudsz maradni a jelen pillanatban - annál jobban csökken a szenvedés is. Egyébként más módszert sajnos nem ismerek.
2018. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Szerelem, szerelem,

átkozott gyötrelem"

- szól a népdal. Valahogy az sem jó, ha az ember nem szerelmes.

A boldogtalan szerelem jobb.

Áááá... nincs megoldás!

Írd ki magadból, írj verseket, rajzolj, fess.

[link]

2018. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pont az a gond hogy az emberek többsége azt hiszi hogy lehet mazsolázni az érzelmek között.


Te dolgod most az, hogy szeresd az ő dolga meg az hogy szakítson! És hogy mindezt éljétek is át!!!

Ha jól értem te pont az ellenkező szereposztást szeretnéd eljátszani.

2018. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!