Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták szoktak démonűzést...

Sátánisták szoktak démonűzést végezni? Nem ellentmondás?

Figyelt kérdés

Azt hinném, hogy a sátánistáknak a démonok az isteneik, olyan jók számukra, mint az átlagembernek az angyalok. Sátán és a démonok egy csapatban játszanak vagy Mégsem így van?


Egy ufológus halálát egy sátánista csoport idézte elő. A kutató állítása szerint a tudatát már magzat korában manipulálták. Egy traumával széttörték az elméjét és ketté osztották, hogy bizonyos dolgokra emlékezzen, másokra viszont ne. Egy titkos, program alanya volt, negyven társával együtt, akikkel szuperkatonaként harcoltak evilági, és más dimenziókból származó ellenségekkel.


Más dimenzióbeli lényekkel vívott honvédő harcban felszedett néhány démont, akik árottak a kutatónak, ezért a sátánisták több napos szertartás keretében ki akarták a démonokat űzni belőle. Idézem : "Megrémült és el akart jönni. Azt mondta, megpróbált elmenekülni. Fekete mágiát és sátánista rituálékat végeztek rajta, hogy újraprogramozzák és megszabadítsák a démonoktól. Elmondása szerint adtak neki valamit, amitől két napra kómába esett" [link]


A sátánista rituálé eredménye az lett, hogy előbb magas láza lett majd 2l fekete folyadékot hányt végül meghalt az ufó kutató.


"a hulla olyan gyorsan bomlott, hogy a koporsó kinyitása után a hatóságok nem javasolták a család tagjainak a tetem megnézését.

Ám nővére a figyelmeztetés ellenére is megnézte a holttestet, és úgy nyilatkozott, hogy nem ismerte fel a testvérét, annyira lebomlott a test"


2018. okt. 10. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem űz, hanem cserél. Erről szól a kineziológia. Csak amivel cseré, azzal 1000x rosszabbul jár a paciens, mint ami volt neki. Ezért is int Isten, hogy ne tedd.


Máté 12-


24.

A farizeusok pedig ezt hallván, mondának: Ez nem űzi ki az ördögöket, hanemha Belzebubbal, az ördögök fejedelmével.

25.

Jézus pedig, tudva az ő gondolataikat, monda nékik: Minden ország, a mely magával meghasonlik, elpusztul; és egy város vagy háznép sem állhat meg, a mely meghasonlik magával.

26.

Ha pedig a Sátán a Sátánt űzi ki, önmagával hasonlott meg; mimódon állhat meg tehát az ő országa?

27.

És ha én Belzebub által űzöm ki az ördögöket, a ti fiaitok ki által űzik ki? Azért ők magok lesznek a ti bíráitok.

28.

Ha pedig én Istennek Lelke által űzöm ki az ördögöket, akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Isten országa.

2018. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1+ Ha Isten ujja űzi ki a démont, az kimegy, nem cserél, és nem egyszer a nála gyengébbek, ami ki lett űzve is kimegy.
2018. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 User-Agent ***** válasza:
100%
Miért keresed a logikát a logikátlanban?
2018. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sátánistáknak Sátán és a HOZZÁ tartozó Démonok a segítőink, isteneink és ahogy azt szeretnéd értelmezni.

De vannak olyan Démonok amelyek NEM TARTOZNAK Sátánhoz.

Szóval azok akik nem tartoznak hozzá azok ellenségeknek tekinthetőek.

Szóval nem az van h minden Démon Sátáné és a Sátánistáké.


A Démonoknak is van szabad akarata. Nem az van h minden Démonnak Sátánhoz kell kerülnie és őt szolgálnia vagy ilyesmi.

2018. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész cikk ahogy a többi főáramú médiavizualizáció,negyedinformációkból összevágott baromság.Spierst nem egy kis démonsimogató szekta kapta el,hanem az illuminati..és nem ufológus volt,hanem Milabos szuperkatona,vagyis saját kézből vett tapasztalatai és információi voltak,amiket nyilvánosságra akart hozni..A Milab-programosok születésük előtt vannak kiválasztva az anyaméhben hibridizációval,genetikai módosításokat hajtanak végre rajtuk és születésük után elkülönítve képzik a pszichikai képességeiket halálos fegyverré.

Kisgyermekkorban kínzásokkal traumatizálva tördelik szét az elméjüket,hogy a felszínen lévő személyiségrészeket programozzák a különféle funkciók ellátására,a többi személyiségtöredéket klónokba "implantálják"..ez egy ötvenes években kezdődött katonai kísérleti program a háttérhatalom felügyelete mellett,nem földi létesítményekben.


Itt vannak Milab-programos beszámolók:

[link]


Az illuminati pedig nagyon is tisztában van az univerzum működési törvényeivel,szintek,dimenziók,bennük élő lények,náluk nincs paktum,meg imádás,lövésed sincs,jelenleg ők képviselik a sötét oldalt nemcsak természetüket tekintve hanem mert ez a feladatuk...azonban a piramis alsóbb rétege már kevésbé tudatos,ők használják a rituálékat hatalmi érdekből...(a démoni síkok felosztása pedig hierarchikus Luciferrel a legtetején (5. dimenziós logosztudat aki jelenleg a föld örzője is,minden más entitás alatta van,fölötte már a forrás)...


Mivel semmi sem fekete-fehér közöttük is akadnak áldozatok és jóarcok,annak ellenére,hogy nagyban játszanak pl. MK-Ultra kísérlet chipbeültetés/elmekontroll "többgenerációs okkult rituális erőszak" ahol egy-egy ilyen szertartás során csoportos nemi erőszakot követnek el kínzásokkal a kiválasztott tagon,hogy az ismétlődő sorozatos traumától a lélek testből való kilökődését előidézzék,amit aztán démoni entitásokkal töltenek meg...engedelmesség,fegyelmezés ha valaki lázad...


Laura Magdalene Eisenhower-re keress rá..

2018. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-es kreténnek van még mit összeolvasgatnia,hogy értelmezni is tudja..
2018. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Vedd be a gyógyszered. Mert megint látszik, hogy borul be az elméd.
2018. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy sátánista démonűzést végez, ugyanis ezerféle sátánista van. Nagyon sokféle sátánista csoportosulás, irányzat, vallás van, mind-mind nagyon különböző felfogással.


Például ahogy korábban is említette egy hozzászóló, aki ha jól gyanítom Spirituális Sátánista, ebben az irányzatban a Démon egy tágabb kategória a Sátán oldalán lévő Démonoknál, valamint ők is individuumok, szabad akaratuk van. De valóban alapvetően elsőre egy furcsán hangzó szituáció.


Én magam is Sátánista vagyok, a sok sátánizmusban ha valami egységes, akkor az a függetlenség, saját magad által vezéreltség, így én magam a magam útját járom és nem tartozom semmilyen csoportosuláshoz. Én még sosem végeztem démonűzést, sőt, semmiféle entitást nem űztem még. Ha megszállt eddig egy entitás, az azért volt, mert én azt akartam és nem is maradtak ott tovább, mint akartam. Ha nem hisztérikus, vallásos előítéletekkel áll valaki ezekhez a spirituális lényekhez, hanem tisztelettel, felnőttesen és éretten, mint bármilyen más idegenhez is szokás, akkor ugyanezt is kapja vissza tőlük.


Ja és reagálva a cikkre: most komolyan arra alapozod a valóságról alkotott elképzeléseidet, amit a VELVET-ben olvasol? Na emiatt röhögnek ki minket okkultistákat folyton...

2018. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lux morulus ***** válasza:
Cak van itt okkult Sátánista, rajtam kívül, de akkor miért csak én osztom, a sok lükét?
2018. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert ritkán járok ide és ezzel együtt ritkán látom értelmét a válaszadásnak, mivel a legtöbben csak felületesen belenyúlkálnak ezekbe a témákba, aztán ha valaki veszi a fáradtságot, hogy egy műveltebb, objektívebb választ adjon, rendszerint ignorálják és csak a szenzációhajhász és hasonlóan felületes válaszokat vadásszák.

De azért ritkán mégis feljárok, mert mégis sajnos csak itt tárgyalják ezeket a kérdéseket és hátha egyszer egy komolyabb érdeklődőt sikerül a jó irányba terelni.

2018. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!