Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehet találni "látókat"?

Hol lehet találni "látókat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Hogy is kezdjem. Azt már hallottam hogy elméletileg vannak olyan emberek akik "látnak" pl aurát meg szellemét még ilyenek. De: miért hinném el? Ha nem láthatja bárki akkor lehet, lehet akár kamu is... Szóva jah...



2018. okt. 16. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én látom az aurát, ez egy tanulható dolog.
2018. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

menj be a pszichiátriára...

ott vannak "látók", "hallók"

csak válogass közöttük, hogy mit is akarod, hogy lássanak

van aki ufókat lát, van aki zöld manókat...

2018. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az auralátást meg lehet tanulni,a szellemekkel nincs tapasztalatom de én nem is vágyok rá.
2018. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Énis látom az aurát mer gyakoroltam de még van mit fejlődnöm
2018. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem volt koliba ilyen spirituális szobatársam :D eléggé fura volt, állítólag látta a szellemeket meg az aurát stb

vissza mentem koliba meglátott és egyből kérdezte mi bajom, mert látszott az aurámon, hogy baj van meg ilyesmik

2018. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan érzés ilyet olvasni, mintha egy vak leírná, hogy nincs bizonyítékom a fény, frekvencia létezésére.
2018. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen vágom gondolom egy vicc volt az a vakos dolog nem jött át szóval jah... A többieknek köszönöm bár nem lettem beljebb :/ az utolsót pedig eskü megnézem De 1.40.... És a leírásból mindenről beszél csak erről nem :/ de majd kiderül.
2018. dec. 6. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!