Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudom meg átok van-e...

Király Péter 1 kérdése:

Honnan tudom meg átok van-e rajtam, bennem tudtok komoly, profi embert, mi foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A házban is van valami, mindenki menekül, menekült innen.

Nincs itt boldogság, megszakadt több kapcsolat családon belül, nem olyan mint régen költözés előtt.



2018. okt. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A filmekben ilyenkor mindenki imádkozik.

Tudod.. Zuhanó repülőgépem nincs ateista!

2018. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, írj! Ha a közelben vagy, elmennék abba a házba, hogy mit érzek, vagy legalább találkoznék veled.
2018. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alonelyman ***** válasza:

Szia


Tértisztítást kell csinálni a házban ha nincs javulas akkor átoklevétel is ajánlott rajtatok

2018. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, tudom tértisztítást szentelést kell itt végezni.
2018. okt. 24. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján nem átokra tippelnék. Valószinű,hogy ottragadt szellem felelős mindazokért,amik veled és családoddal történik. Esetleg ha utánajárnál,kik voltak az előző tulajok,akik ott éltek, életben vannak még vagy hogyan haltak meg,talán a választ is megkapnád a kérdésedre. Ezek a fajta szellemek általában az élők energiájából táplálkoznak, ezért követ nyomon titeket a balszerencse. A megérzéseidben bizhatsz,azok nem csalnak. Hasonló helyzetet átéltem én is anno, a ház amelyben éltem, önálló életet folytatott. A nyomasztó légkör, szerencsétlenségek sorozata, állandóan recsegő- ropogó bútrok...stb. Mivel szakembert nem ismertem aki segithetett volna, jobb belátásra birtam és elköltöztem onnan.
2018. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!