Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne megidézni...

Hogyan lehetne megidézni Halloween szellemét?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat a gondolat, ezt hogyan lehetne megvalósítani, illetve mi szükséges hozzá?

2018. okt. 26. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nincs olyan, hogy "Halloween szelleme". Vagy csak egy gyűjtőfogalmat használsz az innen eltávozott lelkek szellemeire? Mert én bár idézéssel még nem próbálkoztam, tudom, hogy van rá módszer. És biztos vagyok benne, hogy itt is sokan sokfélét alkalmaznak, tessék itt egy alap-ötlet:


[link]


[link]


és tessék itt van pár ami Halloween-nal kapcsolatos és szellemek is vannak benne:

[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__.. - még ebben a gyakoris kérdésben is felsejlik egy számodra hasznosnak tűnő válasz.


Én ezeket nem veszem készpénznek, csak próbáltam a saját "vágyaid" szerint válaszolni. Tudom, hogy lesznek olyan válaszolók, akik kifejezetten ellenzik majd a te szellemidézési-vágyadat, és igazuk lesz abban, hogy előbb az Halloween eredetéről kéne informálódj, és nem biztos, hogy egy hét alatt fel tudsz készülni egy igazi szellemidézésre, és az én válaszom is csak felületesen érinti a témát, de ez egy kezdőlöket lehet, ha szeretnél etéren tapasztalatokat gyűjteni, és komolyan veszed amit csinlsz.

2018. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjfélkor pontban felveszed a telefont,benne lesz a vonalban,csak bele kell szólni,hogy Hallo,Ween?
2018. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
veszel egy sütőtököt kifaragod meg minden. belepisálsz miközbe énekled a final countdownt. aztán bemész a wcbe és háromszor kimondod a tükör előtt hogy schmitt pál. meg fog mögötted jelenni micheal jackson és ezt mondja:jihhhí. és ha ez megvan akkor sikerült
2018. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2018. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

Valószínűleg nem láttál még ilyen filmet, de ha nem is láttál tudnod kéne, ha megidézel egy szellemet azt vissza is kell juttatnod oda ahová jött, máskülönben elmérgesedhet az itteni léte, mert nem ide tartozik.

Szóval inkább ne idézgess semmit.

2018. okt. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!