Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nincs életkedvem, se motiváció...

Nincs életkedvem, se motivációm, csalódtam rengeteg munkahelyben és barátnőben is, talán Istenben is, ti tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Imádkozok, Bibliát olvasok, próbálok jó lenni és Jézussal kommunikálni, de semmi...


Már odáig jutottam hogy ülök egymagam a kis szobámban és várom hogy történjen bármi, akár csak egy szikra is lenne a szívemben valami iránt, de csak ülök egymagamban órákon át a sötétben, mert már annak se látom értelmét hogy felkapcsoljam a villanyt.... játszani sincs kedvem semmivel, tv-t sincs kedvem nézni, mintha az ezoterikus szellem világból még a gonosz szellemek is lesz@rnának engem....


Nem akarok elmenni semmilyen kuruzslóhoz sem, eleget költöttem már a pénzemet is mindenféle hülyeségekre...



2018. okt. 26. 18:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%

*Imádkozok, Bibliát olvasok, próbálok jó lenni és Jézussal kommunikálni, de semmi...


Nem is lesz, ne is várd, ha nem állsz vele szövetségben.


Mert nincs megváltód, a bűn pedig elválaszt tőle. Maximum más felkent emberen keresztül nyilvánul meg neked addíg, míg te magad nem vagy megszentelődve.

2018. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
9%
1+ Mostanában nem volt olyan karizmatikus ember aki szólt volna neked, vagy beszélgetett volna veled? vagy válaszolt volna neked a kérdésedre?
2018. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam gyülekezetekben, már át mentem mindenen. Csak sajnos távolság miatt/gyülekezet felbomlása miatt már nem járok sehova se.
2018. okt. 26. 18:51
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

2+ Jézusnak is meg kellett szentelnie Keresztelő János által az emberi testét, pedig Ő maga Krisztus volt.

Akkor te szerinted kivétel lennél ez alól?

2018. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

Most ezen ne haragudj meg: az imádkozás és a Biblia nem segít.


Én spirituális úton járok, amelynek egyik alapvető lényege szerint mi magunk vagyunk Istenek és részben mi teremthetjük meg magunknak a helyzeteket. Talán közhelyesnek hangzik, de meg kell próbálni így is pozitívan gondolkodni és tudatosan bevonzani a jót.

Gondold el és higgy abban, hogy például lesz jó munkád vagy párkapcsolatod. Én is sokáig szenvedtem. Hosszú időn át voltam munkanélküli voltam és normális párkapcsolatot sem találtam. 2016-ban találtam rá a spirituális útra és 2016. év vége óta van meg a jelenlegi párkapcsolatom is. Viszont azóta átlátom, hogy mindig mindennek oka van. Például: ha régen nem lettem volna munkanélküli, akkor hétköznapokon nem tudtam volna segíteni mamámnak egy kiégett lakás ügyében. Egyben azt is mondhatjuk, hogy minden rosszban meg kell látni az okokat és a belőle kihozható jót. Minden rosszból építhetünk szép várat, csak nem szabad elhagyni magunkat.

Rossz szellemekre ne gondolj, mert sajnos a negatív pontosan erősebb és konkrétan be lehet vonzani entitásokat is. Láthatatlan világ vesz minket körül és a pokolban élünk. Muszáj a legnagyobb rosszban is összeszedni magunkat.

Részletesebben keress fel spirituális tanácsokat. Vannak jó dolgok akár a neten is.

2018. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Most mégis mire gondolsz?
2018. okt. 26. 18:53
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

3 Ha átmentél volna akkor nem mondtam volna neked semmit.


Vagy mást mondtam volna.

2018. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
6 Melyik felekezethez tartoztál?
2018. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#5 az a bajom ezzel a felfogással, hogy ha elfogadjuk, miszerint léteznek entitások, akkor hogy mondhatnám magamat Istennek? Ez a poszt már be van töltve, nem lehetek Isten.
2018. okt. 26. 18:56
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
9 :)
2018. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!