Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon van sátánista...

Magyarországon van sátánista rend?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha bemegyek egy templomba és Lucifert dicsőítem mi lesz ? A pap szenteltvizet locsol rám ?

2018. nov. 2. 13:31
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha vilagintorvenyt sertesz, polgari, emberi jogokat az a nagyobb baj szamodra, nem?

vagy felsz a szenteltviztol?

mennyiben befolyasolna barmit is ha vannak satanita "rendek" vagy sem?

2018. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Sokat tudhatsz Luciferről, ha azt gondolod, hogy a dicsőéítésedre vágyik.
2018. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A szabadkőművesek sátánisták?mert ők vannak Magyarországon
2018. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

gyakorikerdesek.hu

Eléggé pokoli, ami ezen az oldalon történik

2018. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Van! Fidesz a neve!
2018. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lucifer 666 Adom! xD Ember.. :D Te csak egy szánalmas pondró vagy a nagyobb hatalmaknak,és nem azért, mert nem szeret, vagy nem tisztel. (Persze 90% Hogy nem tisztel, hisz ő a tudást,a jellemet, a tiszteletet meg a hatalmat, szabadságot tiszteli.) Gondolj bele. A hatalom pontosan olyan, mint a követői. Lucifer szerintem nem akarná, hogy jellemtelen utolsó férgekről itéljék meg őt. Ez olyan, mintha én lennék erőm tejébe és azt gondolná egy gyűrűsféreg, hogy szükségem van az ő tiszteletére. :D
2018. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!